iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Zápisník P4K

Sova, 25. června 2019, 21:34, čteno 41×

Už máš všechny šlikovky?

Obrázek ke článku Už máš všechny šlikovky?
Taky si občas nevíte rady, jakou skvělou knížku si přečíst ve chvíli volna? My si navzájem dáváme tipy na skvělé knížky v jednom kuse a tady přinášíme jeden i pro vás. Šlikovky opravdu stojí za to! Doporučují 4 ze 4 členů P4K :-)
Sova, 25. června 2019, 21:15, čteno 27×

Jak to bylo s naší vlajkou?

Obrázek ke článku Jak to bylo s naší vlajkou?
28. října 2018 jsme oslavili přesně 100 let od vzniku samostatného československého státu. Snad každý z vás zná současnou podobu státní vlajky, málokdo už ale ví, že krátce po vzniku samostatného Československa byla používána vlajka odlišná. Jak to tedy bylo?
Sova, 20. června 2019, 12:42, čteno 32×

Únikové hry: adrenalin nanečisto klidně i s tématem podzemí

Obrázek ke článku Únikové hry: adrenalin nanečisto klidně i s tématem podzemí
Pokud vás zaujalo téma opuštěných staveb a tajemného podzemí, určitě nepohrdnete ani možností zahrát si tematickou únikovou hru. My je s P4K milujeme! Tady jsme pro vás sepsali tipy na několik únikovek s tématem podzemí a urbex.
Sova, 20. června 2019, 10:58, čteno 36×

Začněte sledovat podzemí a urbex na Instagramu

Obrázek ke článku Začněte sledovat podzemí a urbex na Instagramu
Objevování skrytých podzemní prostor nebo opuštěných budov se těší mezi lidmi čím dál větší oblibě. To mimo jiné znamená, že i když se na většinu zajímavých míst nemůžeme podívat osobně, najdeme na internetu spoustu krásných fotek. Vytipovali jsme pro vás několik kanálů, které stojí za to na Instagramu sledovat.
Sova, 2. listopadu 2018, 13:10, čteno 117×

Pustina: Zažijte postapokalyptickou dobu na plánku nové deskové hry

Obrázek ke článku Pustina: Zažijte postapokalyptickou dobu na plánku nové deskové hry
Pustina je nová desková hra společnosti Albi, jejíž pravidla se sice budete učit trochu déle, ale následný herní zážitek to vyváží. Hru smí hrát 2 až 4 hráči a každý představuje jednu skupinku přeživších na planetě, kterou se prohnala neznámá katastrofa. Cílem hry je mít na konci, tedy po šesti... (pokračování)
Sova, 14. října 2018, 17:58, čteno 77×

SpaceX možná způsobí revoluci v kosmonautice

Obrázek ke článku SpaceX možná způsobí revoluci v kosmonautice
O největší pozdvižení v kosmonautice poslední doby se postarala americká společnost SpaceX, kterou vlastní a řídí známý vizionář Elon Musk. Cílem firmy je v následujících letech zlevnit cesty do vesmíru tak, aby se na ně mohli vydávat i běžní smrtelníci a aby byla později také umožněna kolonizace Marsu.