iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Kluby

Chceš se přihlásit na iklubovnu nebo si založit nový klub?

Pokračuj tudy!

Co je to klub?

Je to skupina nejméně tří kluků a holek, kteří se rozhodnou prožívat spolu dobrodružství, mít vlastní tajemství, zvyky a pravidla. Každý klub má název (takový, aby vyjadřoval zájmy jeho členů) svůj znak nebo vlajku, kroniku či web, zvyky, místa a tradice. Správný klub má také svoji klubovnu - místnost, ve které pořádá své pravidelné schůzky a do které nikdo jiný nesmí.

Jak si můžu založit klub?

Nejprve musíš sehnat aspoň dva kamarády nebo kamarádky (ale může jich být i víc), společně si vymyslíte název klubu a jeho základní pravidla (kdo bude vedoucí, jak se bude měnit, co bude váš klub podnikat, kde a jak často se budete scházet). Vyberete si jeden ze tří typů klubu (KBS, BT nebo AT - podívej se níže) a potom už stačí jen kliknout na tento odkaz a vyplnit přihlašovací formulář - my se vám ozveme mailem a napíšeme vám další podrobnosti. Po zaslání papírové přihlášky vám pak pošleme zakládací listinu, klubovní průkazky a začne vám zdarma chodit časopis pro kluby Bobří stopa.

Z jakých typů klubu si můžu vybrat?

Existují tři typy klubů - podívej se do tabulky, který se ti nejvíc líbí:

Klub Bobří stopy Bratrstvo talismanu Akční tým
KBS BT AT
Klub Bobří stopy je určený pro kluky a holky, které baví zálesáctví, mají rádi přírodu, které se snaží porozumět, rádi táboří, podnikají výpravy pěšky i na kole, umí vařit na ohni a baví je hry v lesích a na loukách.
Milovníci záhad a tajemství jsou jako stvoření pro založení Bratrstva talismanu. Dobří kamarádi, kterým není cizí pátrání v tajemných uličkách, sklepeních či starých kronikách milují vše co je nejasné a záhadné, stejně jako hrdinství z fantasy knížek a filmů. Akční tým je nabitý sportem a pohybem. Jeho členové milují vše, co je rychlé a dynamické, sami rádi sportují a soutěží, snaží se být nejrychlejší a nejschopnější z celého okolí. Čest a férovost je jim vlastní.

K čemu mně bude přihlášení?

Každý klub, který se přihlásí tady na iklubovně, získá své jedinečné číslo, které si píše před název klubu (např. 548. BT Sklepáci), zakládací listinu a klubovní průkazky, bude mu zadarmo chodit až domů časopis Bobří stopa a s ní pozvánky na akce a tábory určené klubům (setkání, soutěže, hry, výpravy apod.). Navíc každý klub získá profil zde na webu, kde bude moci psát o své činnosti ostatním.

Co když nenajdu kamarády?

Nic se neděje - přihlaš se jako jednotlivec na iklubovně, staň se členem SPJF a hledej dál. Určitě dřív nebo později potkáš dvě holky nebo kluky, kteří s tebou klub založí. Když budeš chtít, pošleme ti adresy podobných jednotlivců - stopařů z tvého okolí a třeba si založíte klub společně. Jako jednotlivec - Stopař bys však měl/měla být členem SPJF. Co to je, se dozvíš tady.