iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Začněte sledovat podzemí a urbex na Instagramu

20.6.2019 10:58
Autor: Sova, Počet přečtení: 400

Obrázek ke článku Začněte sledovat podzemí a urbex na InstagramuObjevování skrytých podzemní prostor nebo opuštěných budov se těší mezi lidmi čím dál větší oblibě. To mimo jiné znamená, že i když se na většinu zajímavých míst nemůžeme podívat osobně, najdeme na internetu spoustu krásných fotek. Vytipovali jsme pro vás několik kanálů, které stojí za to na Instagramu sledovat.

Po zběžném průzkumu doporučujeme několik instagramových kanálů, na kterých jsou skvělé fotky k nalezení a se kterými lze začít. Snímky z celé Evropy najdete pod kanálem urbexeurope, na Česko a Slovensko se zaměřují třeba opustena_mista nebo galbytour. Některé stránky postují převážně fotky z konkrétních měst, příkladem může být třeba kanál druhe.brno.

Instagramové dobrodružství

Za prohlédnutí rozhodně stojí kanál urbex_kings, fotky se samotnými průzkumníky pak publikuje třeba urbexpeople. Kromě konkrétních kanálů můžete na Instagramu vyhledávat podle hashtagů a nechat si tak zobrazit třeba fotky se značkami #podzemí, #urbex, #opuštěné či #czechurbexphoto.

Stačí ale trochu zapátrat a sami najdete desítky dalších skvělých zdrojů!

Instagramové dobrodružství

Vytvořil 20. června 2019 v 11:11:23 Sova. Upravováno 1x, naposledy 20. června 2019 v 11:13:13, Sova


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*