iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Karaí Pukú

Dlouhodobá hra Karaí Pukú začíná 30. října 2015 a po 7 měsíců vám bude přinášet zajímavé úkoly, zábavu i poučení a hlavně možnost vyzkoušet si věci, o kterých jste možná ještě nikdy ani neslyšeli!

Rozcestník hry

Tabulka pořadí

Pravidla hry a vaše dotazy

Přihlášení

Pro přihlášení do hry musíš být přihlášený pod svým uživatelským účtem tady na iKlubovně.

Máš už svůj uživatelský účet na iKlubovně?

Tak se přihlaš pomocí formuáře nahoře!

Nemáš zatím účet na iKlubovně?

Pak si ho na iKlubovně vytvoř a potom se budeš moci na této stránce přihlásit do hry!

Každý přihlášený účastník získá zdarma soutěžní sešitek, ve kterém je nadepsaných všech 7 etap, podrobná pravidla a místa na lepení bodů - známek za splněné úkoly. Za každý úkol vám poštou přijde obálka se splněnými známkami - samolepkami, které si můžete do sešitu nalepit. Sešit si můžete také stáhnout v pdf přímo zde (stačí kliknout na jeho obrázek vlevo).

 

Novinky:

19. 11. 2016: V naší poštovní schránce se objevila první odpověď od Spyro! Těšíme se na další.

22. 11. 2016: Chystáme se pro vás zveřejnit druhou etapu. Zapište si taky do kalendářů, že 28.-31. ledna 2016 proběhne dlouhodobkové setkání s názvem Čerwuiš na Muně (s možností plnění některých úkolů). Ano, bude to na Muně :). Další info včas dodáme.

Čáp, 16. ledna 2016, 22:27, čteno 1229×

3. etapa - prales, poušť a prérie (prosinec)

Karaí Pukú podnikl celkem osm velkých cest. Kromě jedné návštěvy Mexika a USA mířil vždy do jižní části amerického kontinentu. Celkem na cestách strávil dvanáct let. Většinou sám nebo s průvodci z některého indiánského kmene. V... (pokračování)
Drobek, 5. prosince 2015, 22:15, čteno 1094×

2. etapa - Lovec kaktusů (listopad)

Ještě jako kluk jezdíval do Německa určovat botanikům dodané kaktusy. Brzy se stal jedním z předních odborníků na kaktusy - pěstoval je, obchodoval s nimi a nacházel nové a nové druhy. Několik kaktusů je po něm pojmenováno. Podívejte se na ně s námi také vy!
Čáp, 31. října 2015, 00:33, čteno 952×

1. etapa - Muž jménem Karaí Pukú (říjen)

Obrázek ke článku 1. etapa - Muž jménem Karaí Pukú (říjen)
Aneb neobyčejné osudy neobyčejného člověka. V tomto článku najdete první tři úkoly dlouhodobky, z nichž první dva jsou již vytištěny v soutěžním sešitu a třetí si můžete vytisknout a do sešitu nalepit! Úkoly z etapy není nutné plnit do konce října, odevzdat je můžete kdykoliv v průběhu hry.
Čáp, 31. října 2015, 00:05, čteno 10378×

Tabulka pořadí - průběžné výsledky

V tomto článku najdete průběžně aktualizovanou tabulku výsledků. Podívejte se na to, jak si vedete a koho můžete ve hře předhonit kvalitním splněním dalšího úkolu.
Čáp, 30. října 2015, 23:58, čteno 1300×

Pravidla hry

Obrázek ke článku Pravidla hry
Jak se přihlásit do hry, kam posílat odpovědi na úkoly a co se v dlouhodobce Karaí Pukú bude vlastně dít? Čtěte zde. V diskuzi se zde také můžete zeptat na všechno, co vás zajímá.