iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Letošní dlouhodobka nám právě skončila. Jak to dopadlo?

17.5.2018 22:13
Autor: Ilič, Počet přečtení: 1654

Osm měsíců, jedenáct týmů a čtyřicet devět úkolů. Tak vypadala letošní dlouhodobá hra s pirátskou tématikou: Isla de Muerta. Posádky se skládaly z dvou až pěti účastníků, cílem hry bylo za body postavit loď, se kterou posádka vypluje na tajuplný ostrov.

Jak to celé probíhalo?

Hra trvala od 1. září do 1. května. Spočívala tradičně na principu plnění úkolů a psaní/kreslení hlášení o splnění. Za úkoly se dostávalo přibližně 5 až 20 zlaťáků, posádka, která jich měla nejvíce, vyhrála. Celkový počet zlaťáků, které si posádky vydělaly dohromady, činil 2800. Nejmladšímu hráči bylo pouhých osm let.


                                   první úkol "Přihlášení posádky" od Černých perel

A jak to celé skončilo?

Celou hru nakonec vyhrála posádka Létající lodě s celkovým počtem bodů 408. Druhé místo obsadily Černé perly se čtyřiceti bodovým rozdílem. Celé pořadí můžete vidět na obrázku vlevo.

Za umístění v dlouhodobce se samozřejmě udílely ceny. Námořníci na prvním místě dostali každý sadu ešusů, za druhé místo obdržela posádka stolní hru Port Royal.

Ti, kdož se umístili na ostatních místech, nezůstali s prázdnou, ale dostali alespoň cenu útěchy v podobě naší vlastní verze hry Dobble. Ilustrace a provedení sama zařídila Doubravka, členka týmu. Malá ukázka k nahlédnutí zde.

 

                        opět Černé perly, tentokrát při reprezentace úkolu "Pirátský ohoz"

Další akce

Hru doprovázelo několik větších a menších akcí, včetně setkání v Hodoňovicích, o kterém si můžete přečíst reportáž. Na téma dlouhodobky bude volně navazovat i letní tábor, který pořádá stejné vedení.

Pokud Vás zajímají úkoly nebo třeba vedení, nahlédněte na stránku dlouhodobky. Máte-li zájem dozvědět se něco víc o táboře, přečtěte si náš článek. Příští (školní) rok budeme pořádat další dlouhodobku; máš-li zájem, přidej se :)

 

 

Vytvořil 17. května 2018 ve 23:09:05 Ilič. Upravováno 13x, naposledy 23. května 2018 v 15:21:29, Ilič


Diskuze ke článku

25. května 2018, 15:25
Rolf (administrátor)

11 týmů to je pěkné!

Kolik z nich je přihlášeným KBS?? 

23. května 2018, 07:55
Sova (administrátor)

Skvělé

Díky za shrnutí, Iliči! Hned bych jel taky na tábor... :-)

Vložení nového komentáře
*
*
*