iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Tábor Alvarez 2020

I letos čeká na odvážné kluky a holky dobrodružství v podobě čtrnáctidenního letního tábora. Táboříme na tradičním místě u Brzkova nedaleko Polné.

Vítáme všechny holky a kluky - zkušené i nezkušené táborníky, kteří chtějí zažít něco jedinečného. Pokud se rád učíš novým věcem a poznáváš nové kamarády, neváhej a pojeď s námi.

Tábor je určen dětem od 8 do 15 let včetně. Spí se v indiánských stanech týpí, ve kterých si účastníci mohou kdykoli rozdělat oheň. Nebude chybět ani hraní na kytaru, velké táborové ohně, výpravy do okolí a spousta dalších aktivit.

Program tábora je složen z celotáborové hry Alvarez a menších her a soutěží každý den, účastníci rozdělení do tří (nebo více) skupin se budou podílet na fungování tábora při jednoduchých službách, v noci nás čekají táborové hlídky.

Na tábor budete potřebovat: spacák a karimatku, dostatek oblečení pro teplé i studené počasí (tenkou bundu, mikinu, několik trik, tepláky, kraťasy, spodní prádlo a ponožky), šátek, dvoje boty, hygienické potřeby, ručník, plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, ešus (nejlépe dvojdílný), lžíci, hrnek (plechový), plastovou lahev, baterku, nůž (zavírací), hudební nástroj (pokud chcete), kapesné, zápisník a tužku, kartičku pojištěnce (nebo její kopii).

Vyplnit je třeba také potvrzení o bezinfekčnosti a posudek o zdravotní způsobilosti.

Elektronická přihláška zde.

Poznámka k aktuálnímu nouzovému stavu:
Tábor se bude řídit hygienicko-protiepidemickými doporučeními, které vydalo v návaznosti na koronavirovou pandemii Ministerstvo zdravotnictví. Člnem týmu táborových vedoucích je také lékař.

  Takto vypadal loňský táborový oheň. Židle a
  lavičky jsou ručně vyrobeny účastníky.

Cena tábora je 2500 Kč, pro členy SPJF 2200 Kč. Pro sourozence je sleva 200 Kč (nesčítá se).

Další informace (sraz a doprava na tábor) budeme průběžně doplňovat.
   

 

 

 

Kontakty

Hlavní vedoucí: Jiří Kalina (Čáp)

Kontakt pro rodiče: Stanislav Čaban (Wapi)

stanislav.caban@spjf.cz

+420 773 642 327