iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Tábor Hiawatha 2022

I letos čeká na odvážné kluky a holky dobrodružství v podobě čtrnáctidenního letního tábora. Táboříme již dvanáct let na tradičním místě u Brzkova nedaleko Polné.

Vítáme všechny holky a kluky - zkušené i nezkušené táborníky, kteří chtějí zažít něco jedinečného. Pokud se rád učíš novým věcem a poznáváš nové kamarády, neváhej a pojeď s námi.

Tábor je určen dětem od 8 do 15 let včetně. Spí se v indiánských stanech týpí, ve kterých si účastníci mohou kdykoli rozdělat oheň. Nebude chybět ani hraní na kytaru, velké táborové ohně, výpravy do okolí a spousta dalších aktivit.

Program tábora je složen z celotáborové hry Hiawatha na motivy knihy Modrý pták od Anny Jürgenové, která se odehrává v nekonečných lesích severní Ameriky v druhé polovině 19. století. Hlavního hrdinu - bělošského chlapce Jiřího unesou indiáni z kmene Irokézů a postupně ho naučí nejen občas drsnému životu v nekonečných lesích ale také hodnotám a myšlení vlastnímu pro národy žijící v neponičené přírodě severní Ameriky.

  Takto vypadá náš táborový oheň. Židle a
  lavičky jsou ručně vyrobeny účastníky.

Na táboře tak nebudou chybět ani menší hry a soutěže každý den, účastníci rozdělení do tří kmenů se budou podílet na fungování tábora při jednoduchých službách, v noci nás čekají táborové hlídky při ohni.

Na tábor budete potřebovat: spacák a karimatku, dostatek oblečení pro teplé i studené počasí (tenkou bundu, mikinu, několik trik, tepláky, kraťasy, spodní prádlo a ponožky), šátek, dvoje boty, hygienické potřeby, ručník, plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, ešus (nejlépe dvojdílný), lžíci, hrnek (plechový), plastovou lahev, baterku, nůž (zavírací), hudební nástroj (pokud chcete), kapesné, zápisník a tužku, kartičku pojištěnce (nebo její kopii).

Elektronická přihláška zde. Prosíme na tábor přivezte rovněž aktuálně vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti.

Cena tábora je 2700 Kč, pro členy SPJF 2400 Kč. Pro sourozence je sleva 200 Kč (nesčítá se).

Další informace (sraz a doprava na tábor) budeme průběžně doplňovat.

Kontakty

Hlavní vedoucí: Jiří Kalina (Čáp)

jiri.kalina@spjf.cz

+420 777 806 825