iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Watch Me

Soutěž bohužel nebude probíhat, jelikož se do jejího začátku (ani po něm) nepřihlásil dostatečný počet lidí. Sledujte ale dále iklubovnu a budeme rádi, pokud se zapojíte do některé z dalších aktivit, které chystáme. Díky za váš zájem!

 

 

Watch Me

 

  V listopadu se můžete zapojit do další ze série podzimních aktivit a soutěží, které jsme nachystali pro kluby i jednotlivce. Navážeme na čtenářskou hru Read Me, které se letos i loni v březnu zúčastnilo mnoho z vás. Tentokrát to bude Watch Me – a hádáte správně, že půjde o filmy.  

Průběh hry bude podobný jako u Read Me, ale přece jen trochu volnější. Ve dnech 1.–20. listopadu vás bude čekat každé tři dny recenze na jeden zajímavý film a k tomu jeden úkol. Na splnění úkolu budete mít vždy přesně tři dny od jeho vydání. Úkoly budou souviset s vybraným filmem a vyzkoušíte si i sami vytvářet krátké filmy – nebojte, že byste to nezvládli, postačí vám na to běžný foťák nebo i mobil a vždy vám zadání co nejlépe vysvětlíme. Samozřejmě vždy budete mít dost prostoru pro své nápady, třeba se v někom z vás objeví nový talent české kinematografie! Celá pravidla si přečtěte zde.

Drobek, 24. října 2014, 14:55, čteno 1251×

Jak se přihlásit do hry

Návod, jak při přihlašování postupovat krok za krokem.
Drobek, 24. října 2014, 10:44, čteno 1703×

Tabulka hráčů a týmů

Zde najdete přezdívky hrajících účastníků a týmů a po zahájení soutěže také přidělené body za každý splněný úkol.
Drobek, 24. října 2014, 10:43, čteno 1356×

Pravidla soutěže Watch Me

V tomto článku se dovíš všechny základní informace o soutěži.