iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Soutěžní pravidla

23.9.2014 23:33
Autor: Sova, Počet přečtení: 973

Zde najdete úplný a podrobný soupis pravidel velké říjnové soutěže Volby. Informace k jednotlivým částem hry se budou objevovat v samostatných článcích v této zóně.

Harmonogram soutěže:
Od 1. do 5. října se musí všichni zájemci stihnout přihlásit. Učiní tak vyplněním formuláře, který bude přístupný v tomto článku a jeho odesláním Ministerstvu vnitra (email klubovni.hlasatel@spjf.cz) a registrací do hry na této zóně.
Od 5. do 19. října budou všichni zaregistrovaní kandidáti moci provádět předvolební kampaň. Jednotlivé formy kampaně jsou podrobně popsány v článku Předvolební kampaň, každá z úspěšných akcí v rámci kampaně bude pro kandidáta znamenat zisk bodů. Body hrají klíčovou roli pro následné zvolení.
Od 20. do 29. října se budou konat volby. Jejich forma bude pro naše účely mírně poupravena, a to tak, že každý kandidát si bude sám sbírat hlasy pro svou osobu. To znamená, že bude sbírat podpisy lidí na speciální volební arch nebo získávat jejich podporu jinak (viz samostatný článek později v této zóně). Počet získaných hlasů bude opět bodově ohodnocen.
30. - 31. října (do 12:00) je čas na doručení veškerých písemností na Ministertsvo vnitra (na email klubovni.hlasatel@spjf.cz nebo adresu redakce*). Poslední říjnový den budou z dosažených bodů vyhlášeny výsledky a všichni se dozví, kdo se stal starostou! Další v pořadí obsadí volná místa náměstků a poradců v čele města.

Další pravidla:

  • Po skončení soutěže (31. října 2014) musí být od všech účastníků nejpozději do dvou týdnů doručeny všechny papírové a další materiály, které byly vyrobeny pro účely kampaně a voleb (např. letáčky, podpisové archy atd.) na adresu redakce. V průběhu soutěže stačí posílat jejich skeny či fotografie na email.
  • Soutěže se může zúčastnit každý jednotlivec, kterému ještě nebylo 18 let (v den zahájení soutěže).
  • Zahájení volební kampaně je možné teprve po splnění první části hry (registraci zde v zóně a odeslání vyplněného formuláře) a po obdržení potvrzení o registraci do voleb od Ministerstva vnitra (přijde vám poštou).

* Adresa redakce: SPJF, P.O.BOX 245, Brno 658 45

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

28. září 2014, 22:39
Vingl (přihlášený)

Super

Tak to už se moc těším
28. září 2014, 16:56
Sova (administrátor)

Volby

Zdravím, jsem rád za zájem a dnes večer (možná spíše v noci) se zde objeví potřebné věci!

27. září 2014, 13:28
kubicek (přihlášený)

formulář

Kde najdu formulář na přihlášení do Voleb?
27. září 2014, 13:27
kubicek (přihlášený)

pravidla

Kdy už budou pravidla na Volby?
Vložení nového komentáře
*
*
*