iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Registrace k volbám do obecního zastupitelstva - Formulář

28.9.2014 22:31
Autor: Sova, Počet přečtení: 1373

Obrázek ke článku Registrace k volbám do obecního zastupitelstva - FormulářV tomto článku naleznete vše potřebné k zapojení se do hry - především formulář, který je potřeba vyplnit a odeslat na příslušná místa, a další informace. Před odesláním formuláře se nezapomeňte přihlásit do soutěže tlačítkem v této zóně.

Pro účast ve volbách je nutné se přihlásit do hry a doručit Ministerstvu vnitra vyplněný následující formulář:

Přihláška k registraci pro volby do obecního zastupitelstva (pdf)

Přihláška k registraci pro volby do obecního zastupitelstva (doc)

Přihláška k registraci pro volby do obecního zastupitelstva (docx)

Návod k jeho vyplnění:

1. Volební obvod (Vyplňte "Prumperk")
2. Název politické strany či politického hnutí, název koalice, nebo údaj o tom, že jde o nezávislého kandidáta (Rozhodněte se, zda chcete kandidovat za nějakou stranu či jako samostatný jednotlivec. Pokud za stranu, vymyslete (nepoužívejte již existující reálné strany!) název vaší strany a vyplňte ho. Pokud kandidujete jako jednotlivec, vepište "Nezávislý kandidát")
3. Složení koalice (Vyplňujete pouze, pokud je vaše strana ve volební koalici s jinou stranou, jinak ne. Více o koalicích v článku O volbách)
4. Jméno, příjmení, věk (Vaše opravdové jméno, příjmení a věk)
5. Povolání (Vaše opravdové povolání, např. student)
6. Údaj o členství v politické straně či politickém hnutí, nebo údaj, že kandidát je „bez politické příslušnosti“ (Jde o to, zda jste členy politické strany, za kterou kandidujete, nebo nikoliv. Pokud ano, napište stejný název jako v bodě 2, pokud nechcete být členy, napište "Bez politické příslušnosti".)
7. Název politické strany nebo politického hnutí, které kandidáta navrhlo (Pouze, pokud se jedná o koalici, jinak volné)
8. Obec trvalého pobytu (Zde kromě vaší obce napište celou vaši adresu; Ministerstvo vám na ni následně zašle vyrozumění o registraci)
9. Podpis kandidáta (Váš podpis)
10. Kdy a kde bylo vyplněno

Dále je potřeba k formuláři přiložit Doklad o státním občanství kaVzor dokladundidáta. K této tiskovině není oficiální formulář, proto je na vás, abyste tuto listinu vyrobili. Máte k nahlédnutí vzor, výsledná podoba je na vás (zda formulář vyrobíte ručně a naskenujete či vyfotíte, nebo jej vyrobíte na počítači), dokument ale určitě musí obsahovat tyto údaje: Kdo vydal potvrzení (Obecní úřad Prumperk), jméno a příjmení, datum narození, adresu trvalého bydliště, podpis a razítko příslšného úřadu a další. Pozn.: Pokud nejste občany ČR, pro úččely soutěže to nevadí, vyrobte potvrzení o státním občanství vašeho státu.

POZOR! Oproti vzoru už se určitě nebude jednat o Československou republiku a nebude zde figurovat Národní výbor!

Vše posílejte na email klubovni.hlasatel@spjf.cz. Registrační formulář i s přílohou musí být odeslán nejpozději 5. října ve 23:59!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

6. června 2024, 17:13
vladislava urbanikova

volby 2024

nemam volebni listky nemohu moc chodit ven kvuli nemoci proo chci volit z domu sem z ceske zemi
Vložení nového komentáře
*
*
*