iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

3. den - Na hřišti se strágulou

10.8.2016 20:56
Autor: Menhart, Počet přečtení: 1913

Dnes jsme nejeli nikam na výlet, protože mělo celý den pršet a 3. den má být prý odpočinkový.
Tak jsme byli na školním hřišti, kde jsme hráli vybíjenou na týmy, skákali do dálky, běhali jsme 50 metrů do bobříka mrštnosti, vysílali praporky Morseovu abecedu, plnili bobříka míření, závodili na strágulích a dvě skupiny 
- Vlci a Jestřábi plnili bobříka odvahy v podzemí školy.

 


V 9:00 jsme udělali nástup. Dnes chyběl jen Jindra. Potom jsme šli na hřiště, kde jsme hráli vybíjenou. Také tam pak jeden klub vysílal praporky Morseovu abecedu, druhy plnil bobříka míření a poslední skupina skákala do dálky. Postupně jsme se vyměňovali. 
Pak jsme šli na oběd do klubovny. Po obědě jsme dostali časopisy Bobří stopa, kde se také psalo o Prokopském údolí. Zkoušeli jsme bobříka květin a vybarvovali si Modrý život ve svých zápisnících.
Pak jsme šli opět na hřiště, kde nám Tajlor s Menžou přečetli příběh, tedy sehráli spíš scénku, jak se Rychlé šípy sázejí a prohraný Rychlonožka druhý den měl přijít do školy s nalepeným knírem. My hráli vybíjenou na týmy a Bobři, protože vše prohráli, musí mít zítra na sobě vousy.
Poté jsme běhali a dokončovali jsme bobříka míření. Pak jsme každý skládali vlaštovku s ocasem. Najednou přišel vítr a začalo pršet, tak jsme šli tedy dovnitř do klubovny, kde jsme si uvařili horký čaj. Za chvilku šla první skupina na bobříka odvahy do sklepa školy. Dostali jsme malinký přívěšek, který svítil jako baterka. Na konci sklepní chodby jsme se měli podepsat na papír s lebkou a skříženými hnáty. Také druhá skupina šla na bobříka odvahy do podzemí školy, ale třetí klub musí si ho plnit až zítra. Už bylo totiž 16 hodin a postupně všichni začali odcházet domů.  

Zapsala Anežka Benkovská
 

3. den 1. turnusu

  • Video 3. dne 1, běhu ZDE
  • Zápis ze středy 10. srpna 2016 ZDE
  • Fotky z tohoto dne ZDE.
Vytvořil 10. srpna 2016 ve 21:00:39 Menhart. Upravováno 4x, naposledy 23. srpna 2016 v 18:11:47, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*