iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Abdikace z pozice vedení PP SPJF

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

4.4.2023 13:13
Autor: Menhart, Počet přečtení: 268

Dne 3. dubna 2023 členové vedení pobočného spolku Pražská pobočka SPJF Pavel Schneider - Tajlor a Radek Petr - Menhart odstupují z funkcí ve vedení Oblastní organizace SPJF Pražská pobočka.

Oblastní organizace SPJF
Pražská pobočka, IČO: 71231374
 
 
 
Abdikace z pozice vedení Oblastní organizace SPJF Pražská pobočka (PP SPJF)
  • V prosinci 2018 jsme byli zvoleni do vedení Pražské pobočky SPJF. Měli jsme velké ambice pořádat pravidelná setkání, staré i nové akce a především přitáhnout do činnosti členy SPJF z okolí.
  • I když ve zprávě o činnosti z ledna 2022 je akcí docela dost - jednalo se o aktivity hrstky nadšenců a nepodařilo se nám aktivovat širší členstvo pro činnost v Pražské pobočce SPJF. 
  • Potýkali jsme se dále s nemožností uspořádat výroční schůzi pobočného spolku kvůli covidovým opatřením a neexistencí členské databáze PP SPJF.
  • Naše počáteční nadšení konfrontované s nezájmem členů po několika letech opadlo a přešlo v totální rozladění. 
  • Probuzení se několika členů v prosinci 2022 se projevilo pouze kritikou, ale ke konkrétním krokům nějaké aktivní činnosti z jejich strany nedošlo. 
  • Nabídli jsme časový prostor do konce března 2023, aby kritizující členové SPJF mohli připravit výroční schůzi, kterou by současné vedení pobočného spolku svolalo podle stanov, ale k přípravě výroční schůze nedošlo.
  • Nabídli jsme uspořádání výročního setkání u příležitosti 30 let pobočky (21. března 2023) s možností vyřešení členské databáze, ale ani to se nesetkalo se zájmem.
  • Slíbili jsme, že po konci března abdikujeme, abychom uvolnili prostor jiným aktivním členům.
  • Dne 3. dubna 2023 členové vedení pobočného spolku Pražská pobočka SPJF Pavel Schneider - Tajlor a Radek Petr - Menhart odstupují z funkcí ve vedení Oblastní organizace SPJF Pražská pobočka.
 
Praha, 3. dubna 2023                                       
 
 
Pavel Schneider - Tajlor               Radek Petr - Menhart 
 
 
Vytvořil 4. dubna 2023 ve 13:15:25 Menhart. Upravováno 5x, naposledy 13. dubna 2023 ve 14:49:38, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*