iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vyberte pohár pro Bobří ligu!

Vše o konaných hokejových utkáních BS

22.11.2013 11:11
Autor: Rolf, Počet přečtení: 1241

Pohár BLLHPěkným vyvrcholením Bobří ligy by bylo předání pohár při závěrečném střetnutí týmu, který byl v ulynulé sezóně nejúspěšnější. Bylo by lepší každý rok předávat vítězi nový pohár, nebo by se mělo hrát o trofej putovní? Rozhodněte o tom sami!

Výrobce sportovních poháru: http://www.sporthobby.eu/e-shop/pohary-standard/pohary-29-21/

Kritéria pro počítání a zapisování výsledků do tabulky:

Pravdepodobná je účast 3-4 družstev, která se na turnajích či zápasech vyskytují nepravidelně a tak jsou statistiky při počítání konečných výsledků neúplné a nepřesné, každý tým třeba nemá možnost jako ostatní odehrát stejný počet utkání. Hráči také často hrají za 2 týmy a tak může býtcelá regulérnost BLLH pochybná. Faktem však je, že se asi těžko na zimáku či kluzišti sejdou 3 týmy, ohehrají vzájemné zápasy a nikdo pak nebude moci nic namítat. Ovšem reálné je to, že se sejde banda cca 10-14 hráčů, vyvtvoří se dva týmy a ty spolu sehrají pár utkání, které se pak evidují. Komu ale jak počítat body? Když máte v týmu např. 4 hráče z Brna, ke kterým se přidají 2-3 hráči další, lze si myslím tohle mužstvo regulérně pokládat za Brněnské a tak poté body připisovat na účet týmu Bobři Brno. Záleží vždy na jednotlivé domluvě hráčů. Proto se může jednoduše stát, že některý tým postaví mužstvo na všech turnajích a některý přijede pouze 1x a v celkové bilanci nastává nepoměr. kdo má však větší zásluhu na zisku poháru? Ten kdo dojede na všechny turnaje a má pak nejvyšší zisk bodů, nebo ten kdo dorazí za celý rok pouze jednou a má nejlepší průměr?

Řešením možná bude vyhlašovat každé střetnutí na ledě zvlášť a celkovou statistiku ročníku uvádět pouze neformálně a orientačně... ??!!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

11. prosince 2013, 22:23
MVBobr (administrátor)

Už se mrazí v Aréně.

Noční kontrola ledové plochy  Bobrem - mrazí se u Svratky, špily se blíží... připravte se na 19. XII. Více zítra po konzultaci se správcem Arény.

10. prosince 2013, 23:17
Jerry (administrátor)

Rolfe, ehm, pohár máme asi půlmetrový koupený Bobrem, válící se v Hrnku, určitě jsi ho někdy na hokeju viděl... přijde mi kupovat další docela zbytečný, a s tou "ligou" ych to tak nehrotil, chcem si stejně jen zahrát, a hlavní priorita by teď měla být aby tam vůbec někdo dojel - což se s klesajícím zájmem daří už rok-dva méně a méně...

Vložení nového komentáře
*
*
*