iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Časopis Bobří stopa

Časopis Bobří stopa (dříve Bobří stopou) vydává Sdružení přátel Jaroslava Foglara od roku 1993. Již v roce 1992 vydalo SPJF magazín Bobří stopou, dnes označovaný jako nulté číslo; v následujících letech vycházel časopis čtvrtletně. Od roku 2009 se změnila periodicita na 12 čísel ročně, následující rok na 6 čísel ročně.

Časopis Bobří stopa vychází plnobarevný na křídovém papíře ve formátu A4, obvykle v rozashu 16 stran. Do konce roku 2013 vyjde celkem 100 čísel časopisu.

Obsahem jsou především dobrodružné povídky, komiks, rozhovory se zajímavými osobnostmi foglarovského hnutí, reportáže z akcí SPJF, depeše od klubů, čtenářské soutěže, zajímavosti a zejména originální ilustrace na titulní stránce. Časopis vytvářejí společně členové SPJF všech věkových kategorií a je podporován prostředky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

ISSN časopisu Bobří stopa je 1803-8638, registrován byl Ministerstvem kultury ČR pod číslem 6719.

Bobří stopa je zasílána zdarma všem členům SPJF (roční členské příspěvky 300 Kč pro dospělé, 200 Kč pro děti a mládež), předplatné pro nečleny činí 350 Kč/rok. Objednávky a předplatné vyřizujte na adrese bs@spjf.cz, podrobnosti najdete na webové stránce Jak se stát členem SPJF.

Nebyly nalezeny žádné záznamy.