Warning: getimagesize(/data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/iklubovna/images/kluby/13-bobriku/zvadlo_orohen_2015.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/system/php/Utils.php on line 1164

Warning: getimagesize(/data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/iklubovna/images/kluby/ranc-pony-schejbal/letos-naposled.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/system/php/Utils.php on line 1164

Warning: getimagesize(/data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/iklubovna/images/kluby/kaspari/velka_mapa_sveta.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/6763/virtual/www/domains/iklubovna.cz/modules/system/php/Utils.php on line 1164
iKlubovna - Přehled klubů
iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Přehled klubů

Chyba při zpracování obrázku

Priorita chyby: 2

Chyba při zpracování obrázku

Priorita chyby: 2

Chyba při zpracování obrázku

Priorita chyby: 2

Logo klubu vlčí vití

vlčí vití

(z kyjova)
Logo klubu Apači

Apači

(Brno)
Logo klubu GT Minecraft

GT Minecraft

(Cela ČR)
Logo klubu Bílí Tygři

Bílí Tygři

(Tachov)
Logo klubu LLM - kmen Trilobit

LLM - kmen Trilobit

(Choltice)
Logo klubu Bílí Draci

Bílí Draci

(Bořitov)
Logo klubu 354. KBS Modrý Mauritius

354. KBS Modrý Mauritius

(Havířov)
Logo klubu Hraničáři z Brna

Hraničáři z Brna

(Brno)

Dennyho Partáci

(Nesovice)

Klubovna Vikýřovice

(Vikýřovice)
Logo klubu 352. KBS Tygří dráp

352. KBS Tygří dráp

(Štramberk)
Logo klubu 339. KBS Zatopená jeskyně

339. KBS Zatopená jeskyně

(Jenestří)

Kinder Gang

(Staňkovice)
Logo klubu Foglarova srdce

Foglarova srdce

(Klecany)
Logo klubu 5. AT Rejnoci

5. AT Rejnoci

(Plzeň)

Míša

(Žabčice)

klub Saturn

(Vendryně)

VIKINGOVÉ

(Plzeň)

355. KBS Žlutý kvítek

(Brno)

80.kbs SATURN

(Vendryňe)

Upíří deníky

(Protivanov)

trifid

(bohumín)

Athene noctua

(České Budějovice)

PLZEŇŠTÍ PIRÁTI

(Plzeň)

Super parta

(Kopřivnice)

gogoMan

(Velké Hamry)

pro holky

(Ústí nad Labem)

jalovak

(jalovak)
Logo klubu 53. BT Společenstvo Kočičích šípů

53. BT Společenstvo Kočičích šípů

(Beroun)

Hraničáři

(Uničov, Olomoucký kraj)

Rychlé šípy

(Roztoky u jilemnice)

Aneta Kotoulová

(Pasohlávky)

šípáci

(brno)

360. KBS Knižníci

(Šumperk)

krokodily machri

(Bystrovany)

Strážci meče

(Vsetín)

364. KBS 007

(Stanovice)
Logo klubu KBS Rychlé Tygřice

KBS Rychlé Tygřice

(Boskovice, Přerov, Chrudichromy)

350. KBS Mladé Stromy

(Hrabenov)

blbci

(sumperk)

Bratrstvo Tygrů

(Lestkov)

Korálky

(Valašské Meziříčí)

Dobrého vina

(Praha 6)

Martin Veselý

(Kroměříž)
Logo klubu Chytří Machři

Chytří Machři

(Český Těšín-Mosty)

PINDOUROVÉ

(Lázně Kynžvart)

Správná trojka

(Karviná)

Divoký Slepice

(Vrchlabí)

0000ZŠ Pohořelice

(pohořelice)

Věrná srdce

(Nýřany)

Harranti

(Harrachov)

Zš.Karla Dvořáčka

(Orlová)

Já a moje kamarádka

(Brníčko)

Buroš Kozoš

(Rapotín)

Kočičí holky

(Přerov, Beňov)

Read me

(Staňkovice)

medvědi

(Chrudim)

Eva

(Dubňany)

7896. KBS Rychlý Šípy

(Postřelmov)

Krysáci

(Jívové)

tajemné stíny

(štěpánov u olomouce)

348. KBS Svorní indiáni

(Palkovice)

Bílá Stopa

(Staré Město u Moravské Třebové)

Ahoj

(Blansko)

K.K.K.H.D

(brno-lišeň)

333. KBS Tajemná kočka

(Prostějov)

Přátelé zvířat

(Česká Republika)

AT Kluci z Kotvy

(Plzeň)

Klusáci

(Železnice)

mega klub

(olomouc)

Modrá Tygřice

(Pohořelice)

362. KBS Paví pera

(Trutnov)

363. KBS Rychlá střela

(Verměřovice)

marcipáni

(teplice)

Já a moje kámoška

(brničko)

Borci

(Uničov)

černí panteři

(Nové Strašecí)

Pardálí stopa

(Adamov)

IKLUBOVNA

(Morašice)

14. SBS Akčný chlapec

(Myjava)

51. BT Šuškarda

(Crhov)

Modří bobříci

(Praha-Modřany)
Logo klubu TGE

TGE

(Tyachiv, Ukrajina)

hhoollkkyy

(z Blažovic)

351. KBS Dobrá parta

(Dobšice)

knižnice

(šumperk)

Lvíčata

(Blansko)

justynka

(branicko)

AT PP+

(Plzeň)

Nikča

(Pohořelice)

veverky

(chrudim)

Bratrstvo temnoty

(Valašská Polanka)

Readme

(Uničov)

Tajná dvojka

(Rychvald)

Tandemáci

(Brno)

AKTA

(POSTR)

jen pro borece

(hradec na moravicí)

Red Fox

(Beroun)

Tuláci divočiny

(Praha)

AT Samarinda

(Plzeň)

sigma

(šumperk)

best friend

(ze sudkova)

Divocí koně

(Tachov)

rudé plameny

(rychnov nad kněžnou)

SBS Topik

(Trutnov)

KBS jezci v kleci

(České Libchavy)

Riders

(Vyškov)

deli klub

(olomouc)

Draken

(Brno)

chlapci úplňku

(Radvanice u Trutnova)

Rajnochvice

(Hoštálková)

WE LOVE ANIMALS

(Šumperk, Nový Malín)

Žlutí Vlci

(Zbiroh)

holky

(Losenice)

rakeťáci

(Trhová Kamenice)

Světlice

(Veselí nad Moravou)

jen pro holky

(hradec na moravicí)

medvědí srdce

(Šumperk)

KILLERS

MPčka

(Karlovy Vary)

Nepasice

(Nepasice)

ctenarsky klub

(zs Dasice)

Secret Stars

(Protivanov)

Biebrovi

(Proboštov)

Já a moje nej kamoska

(czechrepablick)

Jarmila s. r. o.

(Ostrava)

370. KBS Rudé střely

(Vendryně)

zviřeciklub

(Olomouc)

Imperium

danlev31

(Pohořelice)

hodny klub

(uhreticka lhota)

kolíbkáči

(šlapanice)

verunka

(unicov)

AT AT-AT

(Boskovice)

888. DK Borci forever

(Krpole)

klub borcu

(uhreticka lhota)

2. AT Fire Fox

(Moravské Knínice)

357. KBS Správný Směr

(Hrabenov)

přátelé přírody

(,a)

šobečkové

(Cvrčovice)

ZŠ Dubňany

(Dubňany)

Petra

(Mokrá-Horákov)

Sesterstvo stříbrného tesáku

(Uničov)

OBS Aquilae

(Kostelec nad Orlicí)
Logo klubu TGE - The game extreme

TGE - The game extreme

(Praha 8)

williamson66

( veracruz 9 subsotano c)

Jahůdky

(Třebíč)

nymburk

(nymburk)
Logo klubu Čokoti

Čokoti

(Sedliště)

50. BT Dračí Srdce

(Crhov)

357. KBS SprávnýSměr

(Hrabenov)

A.M.s.r.o

(Trutnov)

fernkimbrough

(Andover)

Odpadlíci

(Místo u Chomutova)

Knihovna Jablunkov

(Jablunkov)

366. KBS Klokani

(Olšany u Šunperka)

Super Sport Club

(Kladno)

Drbny :)

(Protivanov)

frajeři

(duha)

Radamo

(Plzeň)

358. KBS Rota Pomáhajících

(Velký Beranov )

tajemníci

(z prahy)

2Angels

(litoměříce)

Střelené kachny

(Kostelec nad Orlicí)

Lesní Elfové

(Klecany)

barcelona

(hoštalková)

Knihomolky

(Luby U Chebu)

Světelný šíp

(Karolinka)

Lišáci

(Třebíč)

TOLSTÉHO5.B

(Klatovy )

Real Madrid

(Sedliště)

Michael Jackson Klub

(Olomouc)

ostrov

(Protivanov)

Bunkr

(Jablunkov)

Jen mi tři

(Janovice nad Úhlavou)

Metin2

(Janovice nad Úhlavou)

Minecraft

(Kobyla nad Vidnavkou)

Karel

(Třebenice)

tlapky

(Ženklava)

Vlčata

(České Budějovice)

zubní kaz

(JANOVICE NAD ÚHLAVOU)

Kindrgank

(Staňkovice)

Winx klub

(Kobylá nad Vidnávkou)

Zlatá kapka

(Říčany)

Patrička

(Ženklava)

Bystrá Šelma

(z Prahy)

Daniel

(Dubňany)

Kočičí tlapka

(z borku)

Srdce PvP

(jeseník)

6.B

(Šumperk)

IK Woow Hrabůvka

(Z Ostravy)

Éla

(Pečky)

Spolkový klub Sezemice

(415 01 Teplice, Sezemice 9)

Lvíííčata

(Kopřivnice)

Báječná Čtverka

(z Moravské Nové Vsi)

Bingo

(Šumava)

Michalka

(Ceske Budejovice)

rambo

(hostalkove7552307)

stopař

(Kladno)

Klub Křídel

(České Budějovice)

ČarovníMore

(Dubňany)

třeťáci březováci

(Březová)

Lucka

(Jistebnice)

Amazonky

(Velké Opatovice)

Maruska

(Tachov)

Vlčí klub

(Praha)

Lochness

(Kašperské Hory)

Tři v Jednom

(Sušice)

BT Rýchla 4

(Poprad)

sedmykrasky

(prahy)

Zuluda

(Suššice)

zábava

(Líšina)

HBC Panthers Hrabůvka

(Ostrava Hrabůvka)

her a zábavi a čtení

(staréměsto)

13 Bobříků

(Plenkovice)

Bratrstvo vlků

(Kladruby)

Zavislaci

(Hlučín)

Ranč Pony Schejbal

(Dolní Jelení)

naše přátelství

(Duchcov)

hoking

(New York)

KPK

(Šestajovice)

ThunderBolt ParkourClub

(Praha 9 Marty Krásové 923 19600)

MAGIC club

(Moravská Nová Ves)

nerfouni

(ronov nad doubravou)

onbeynonwesto

( veracruz 9 subsotano c)

Stopařka

(Jihlava)

aalmsteadrufus

( Baileys Harbor )

sanlustjohn

( Baileys Harbor )

ocellojean

( Colton )

Pokusný klub

(Brno)

paokpatr

( Baileys Harbor )

yrgoseywalke

( Colton )

onpenrosejona

( Colton )

Trilobiti

(Horní Benešov)
Logo klubu Jestřábí oko

Jestřábí oko

(Poděbrady)

FoReVer

(Zastávka)

Lovecký klub U Tygra

(z Liberce)

adamovci

(prusanky)

doltyna

(Cheb)

Hobiti nora

(Roznov pod Radhostem)

adeleaureid

( Colton )

oskarovna

(popov)

Gabra a Málinka

(štítná nad vláří)

eda

(znojmo)

Šmoulové s.r.o

(Kaznějov)

novovesak

(Nová Ves nad Nisou)

Titáni

(Dobratice)

Psychoušci

(Kaznějov)

rybičky

(praha)

Patience

(Cheb)

Čumilové

(Kralupy n. Vlt.)

knihovna

(Planá tylova 166 348 15)

Mítická Čupakabra

(Kaznějov)

trampoveDL

(Dolní Lutyně)

Mazlíčci

(Králíky)

MimoniCZ

(Mikulov)

Čertovka

(Podolí)

Městská knihovna Prachatice

(Prachatice)

Dětský klub

(Vrchy)

Dvojčata

(Kaznějov)

kašpaři

(Dlouhá Ves 48)

zoologačci

(moravská nová ves)

Bublinky

(Brno)

klub bobříků

(Škvorec)

Turbo oštepy

(Říčany)

CiziNiki

(Loděnice)

Červená Jiskra

(Napajedla)

Sadistická Trojka

(Teplice)

Vrďáci

(Vrdy)

Gryffindor

(Jaroměř)

Kubíčkovci

(Kladno)

Pafka Taylor

(Bubovice)

Tukan

(Litomyšl)

Divergent

(Přerov)

BatmanJeNejlepší

(Chomutov)

To jsme my

(Brno)

skaut cxl

(Praha 4)

Oddíl OB Nejdek

(Nejdek)

TOP Průkopníci

(Praha)

Robinson

(Těšany)

Úvozáci

(Brno)

PJO

(Praha)

fc vrábče

(vrábče)

Klub zábavy a sportu

(Frýdlant nad ostravici)
Logo klubu Parta Sokolů

Parta Sokolů

(Jetřichovec)

3.rota

(Třebechovice pod Orebem)
Logo klubu Panthers Hrabůvka

Panthers Hrabůvka

(z Ostravy)

Zkouška

(Brno)

indiánky

(z Holešova)
Logo klubu Poštolky

Poštolky

(Slovensko)

spjf

(Praha)

Rychlé meče

(Svatava, Sokolov)

Delta

(Piešťany, Slovensko)

Skalní orli

(Štítná nad Vláří)

Krysáci z podpalubí

(Praha 7)

STÍNADLA

(ÚstÍ nad Labem)

Rychlí meče

(Svatava )

Posledni Velky Vont

(Stínadla, Stínadla 13)

Kuntove

(Bechyně )

Šípy

(Turnov)

Táborníci ze 17

(Holoubkov)

Modré ulice

(Brno)
Logo klubu 2. oddíl Jabloň

2. oddíl Jabloň

(Česká Lípa)

Modry Kun

(Brno)

VIPrahlo

(Praha 4)

Divočáci

(Nový Bor)

Chrudimka

(Chrudim)
Logo klubu Sběrač

Sběrač

(Dvorce)

Pilars

(Germany)

katie

(United State)

Dari

(praha)

Klouboučnìci

(Posázaví)

Drakcz

(Skuteč)

Černá stopa - Střelka

(Nový Bor)

Klub Atom

(Pha+StČ)

Rezavé klíče

(Praha 8)

Dobrovolník-Český Červený kříž

(Praha)

Český Červený kříž- dobrovolník

(Zlín- Louky)

hazel

(USA)

Rychlý kokos

(Český Brod)