iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Valentýn

14. února 2019, 19:58
Z kroniky klubu KBS Rychlé TygřiceLogo klubu KBS Rychlé Tygřice

Dva tipy na prožití hezkého Valentýna a pár vět k tomu...

Pokud chcete se svou milou prožít pár hezkých chvil, máme tu pro Vás dva tipy:

   1) DEJTE SVÉ MILÉ SRDCE:

Pokud je citlivá na pohled na krev, dejte jí srdce plastové, papírové, čokoládové... pokud ne, dejte jí (už mrtvé) srdce nějakého zvířete (nebo ptáka), nebo, pokud si troufnete, i své (ale nejdřív si zjistěte, kde je Bludný Holanďan a kdo je jeho kapitánem, aby Vás to nestálo život).

    2) NA PŘEDÁVÁNÍ KYTICE SI VEMTE DEŠTNÍK:

Proč? Protože když se chcete projít a pod hvězdami předat své milé kytici, nad Vámi přeletí třeba holub a ona si přičichne, nebude z toho příliš nadšená. Proto si s sebou berte deštník, nebo prostě nechoďte ven.

A z jakého důvodu tady vlastně píšeme tyto rady? Je to jen taková menší legrace, protože spousta lidí bere tento svátek až moc vážně…

K Valentýnovi se často vážou různé speciální akce. A jednu takovou si v loňském roce připravil známý obchodní řetězec Kaufland, který všechny lákal na srdce. Nikoliv však na to lidské, ale na srdce vepřové!

„Vepřové srdce je tvrďák, který si nepotrpí na žádné zamilované vrkání. Je to cynik, drsňák, bojovník proti přitroublým americkým svátkům, a tak řádí, kde může,“ píše na svých oficiálních stránkách Kaufland.

Rozjel vtipnou reklamní kampaň s názvem „Rozehřej srdce“, která si originálním způsobem dělá legraci z Valentýna, jenž je v Česku často kritizován za to, že je to „hloupý svátek z Ameriky, který se nám firmy snaží vnutit“.

Natočili vtipné video „Zamilovaní, nedívejte se, kde dva mladí a zamilovaní vaří vepřové srdíčko (odtud tedy název Rozehřej srdce...).

Na to všechno jsme vzpomínaly, zatímco jsme jely vlakem do Brna na výstavu a výborně se u toho bavily...

Zápis z výpravy najdete také v naší kronice.

Veselého Valentýna přejí Rychlé Tygřice :-)

Vytvořila 14. února 2019 v 19:59:45 Gaila. Upravováno 2x, naposledy 23. února 2019 v 17:44:21, TeaBea