iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

2. SCHŮZKA

23. dubna 2014, 12:46
Z kroniky klubu Hraničáři z BrnaLogo klubu Hraničáři z Brna

Konečně máme klubovnu

Tato schůzka je mimořádná dnes jsme se poprvé byli podívat na naši novou klubovnu, bohužel bez našeho vedoucího ferase. Klubovna je celkem malá ale i dost velká některé harampadí z klubovny jsme museli odnést do sběru ale našli se tam i užitečné věci.

A zde je kiwiho řeč (kiwi je tento měsíc zástupce vedoucího):

"Milá klubovno, děkujeme ti že v tobě můžeme být. Připadám si trapně když toto říkám protože mluvím s neživou věcí. Ale budeš našim místem schůzek, alespoň doufám, pokud se teda všchno podaří a Primalex opravý kočárek. My čtyři členové Kiwi wiki Primalex a Feras si odhlasováváme tuto klubovnu jako naši klubovnu a křtíme ji jménem Základna u Redmontu."

A tak se naše klubovna jmenuje Základna u Redmontu.

Záznam nebyl nikdy upravován.