iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výstava Spojeni Foglarem je instalována ve Skautském institutu uprostřed Prahy

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

7.8.2017 23:51
Autor: Menhart, Počet přečtení: 9247

SPJF připravilo velkou výstavu o ilustrátorech díla Jaroslava Foglara. Loňská premiéra v Brně na Foglarovských dnech ZDE koncem listopadu odstartovala putování výstavy po různých místech a v květnu 2017 se výstava představila na veletrhu Svět knihy v Praze - ZDE.

Na prázdniny tato výstava zavítala do Skautského institutu v Praze na Staroměstském náměstí. Nevešla se, žel, celá, ale je zde a může být i u vás ve vašem městě, obci, kultůráku, knihovně, na hradě, zámku, v nákupním centru...

Prostě se stačí jen u vás domluvit a zamluvit si na měsíc výstavu v SPJF.

Výstava je součástí také aktivity Rostemesknihou.cz a měla by putovat po knihovnách v ČR. Ale i celý rok 2018 bude vhodný k instalaci výstavy, protože to bude 111 let od narození JF. Takže neváhejte být aktivní, vymyslet místo pro výstavu, domluvit se v místě i se SPJF a radovat se z dobré věci. V SPJF si výstavu zamlouvejte na menhart@spjf.cz

Rozměry panelů jsou 86 x 118 cm. K dispozici jsou také papírové plakáty. Celkem 16 + 1 panel. Zapůjčení zdarma, platí se pouze poštovné.

 

Kurátorem této zajímavé výstavy je Vojta Hanuš - předseda SPJF, který připravuje ještě poslední panel. Ten snad již brzy doplní celou kolekci velkých panelů. Těšte se. :-)

 

Podívejte se na jakém pěkném místě nyní výstava je instalována a navštivte ji tam. Vstup zdarma.

Vytvořil 8. srpna 2017 v 00:24:07 Menhart. Upravováno 2x, naposledy 8. srpna 2017 v 00:33:31, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*