iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Celostátní hra Kašgar právě probíhá. Zapojte se a hrajte o super ceny!

4.2.2019 19:23
Autor: Ilič, Počet přečtení: 1035

Dobrodružství na hedvábné stezce začíná nabírat na obrátkách. Už od 1. února nám můžete posílat hlášení o splnění úkolů. Do hry se můžete zaregistrovat kdykoliv v době jejího konání, proto neváhejte a připojte se již dnes! 

Putování po Hedvábné stezce právě začalo a již teď po ní bloudí pár mladých dobrodruhů. Připoj se k nim a hraj o hodnotné ceny, které za to rozhodně stojí. Patří mezi ně např. jízda na velbloudovi, ručně pletený bič nebo opasek z velbloudí kůže.

Navíc, absolutní výherce Kašgaru má možnost jet na náš letní tábor zcela zdarma. O našem táboře, který bude tématicky navazovat právě na Výzvu Kašgar, se více dočteš zde.

Jak se tedy zapojit?

Je to jednoduché. Stačí, když se zaregistruješ na http://www.kasgar.cz/ a splníš první úkol (č. 60) Start. Po jeho splnění ti obratem pošleme brožuru (kde uvidíš přehled všech úkolů), první dílek puzzle, rám puzzle a k tomu i pár dalších věcí, které budeš pro plnění dalších úkolů potřebovat.

Úkolů je přesně 120, ale k vítězství je jich potřeba jen něco kolem třiceti. Záleží pouze na tobě, jakou strategii si zvolíš a kterou cestou se rozhodneš vydat.

Hra ale už začala. Má cenu se přihlašovat?

Hra trvá celé 4 měsíce a skládá se z úkolů, které ověří nejen vaši strategii, ale i fyzickou zdatnost, vytrvalost a kreativitu. Pokud jsou ti tyto vlastnosti blízké, pak se nemáš čeho bát. Stále máš šanci doputovat až nakonec jako první a vyhrát ty nejlepší ceny. Navíc na konci soutěže budeme losovat ze všech soutěžících pro další velkou výhru.

"Každý, kdo projde Hedvábnou stezku do 31. 5. 2019, od nás dostane zbytek puzzle, které nelze získat jiným způsobem než účastí právě v této hře."

Proto neváhej a připoj se co nejdříve. Máš příležitost získat do své sbírky něco, co nikde jinde nesežeš. Takže ano. Má to cenu!


 

Vytvořil 4. února 2019 v 19:30:25 Ilič. Upravováno 13x, naposledy 25. února 2019 ve 21:21:42, Ilič


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*