iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Zóna Zóna

Ještě ti nebylo 18 let? Máš odvahu proniknout do Zóny a chceš změřit síly s ostatními? Přidej se k nám - vyzkoušej si libovolnou ze soutěží pro kluky a holky, které každý měsíc vyhlašuje SPJF.

Soutěž č. 2 - říjen 2019

Napiš povídku o výpravě do Pásma alespoň o 250 slovech.

Představ si, že existuje místo zvané Pásmo, do kterého se nesmí, protože skrývá smrtelné nebezpečí. Například Komáří mýtiny se silnou gravitací nebo Ježibabí rosol, který způsobuje měknutí kostí a ani skafandr tě před rosolem neochrání. Jen největší šílenec či zoufalec by se tam odvážil. I přesto se pár takových lidí najde. Říkají si Stalkeři. V Pásmu lze získat mnoho cenných věcí. Existuje legenda o Zlaté kouli, která prý člověku splní jeho nejniternější přání. Nikdo ji ještě nenašel anebo nežil tak dlouho, aby o tom někomu pověděl. Co by sis přál ty, kdybys ji našel?

Ceny pro vítěze:

1. Raketa na vodu/vzduch
2. Světelný meč
3. Laserové nůžky

Soutěž č. 2 - říjen.

Soutěž č. 1 - září 2019

Vylušti název sci-fi románu, který inspiroval našich následujících osm soutěží. Doplň do tabulky níže dvanáct písmen, které složí název a pošli nám řešení mobilem (číslo 777 806 825), přes Messenger či Facebook (http://facebook.com/zonaspjf) mailem (jiri.kalina@spjf.cz) nebo na Instagramu (@kalina.jiri).

Ceny pro vítěze: První tři soutěžící získají komiksový sešit od Jaroslava Foglara, všichni ostatní drobnou cenu so svojí chránky poštou.

Soutěž č. 1 - září.