iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vánoční nadílka Moravských Indiánů z Vyškova

VMPSdružení přátel Jaroslava Foglara má novou pobočku, která ponese název Východomoravská. Začala se formovat od podzimu roku 2010, po několika společných akcích klubařů z Vyškova, zastoupeným 155.KBS Moravští Indiáni a klubařů z Kyjova, zastoupených 296. KBS Bobří údolí. Později vstupují do „sdružení“ i tři táborníci z Dětské vesničky ve Chvalčově a zájem přidat se má také několik dětí z obce Skřípov na Prostějovsku. V polovině září 2011 se rozhodujeme pobočku založit a začátkem roku 2012 také posvětit předáním přihlášky do SPJF a začít fungovat již oficiálně! Pobočka má působnost nejem ve Zlínském kraji, ale také v některých sousedních okresech kde má své členy.

Vedení pobočky:

Vedoucí pobočky: Radim Kejík – Rolf

Zástupce vedoucího: Anežka Plintovičová – Any

Člen vedení: Tomáš Němec – Dingo

 

Kontakt:

Východomoravská pobočka SPJF

Mgr. Radim Kejík

Moravská 50/158

682 01 Vyškov

Tel.: 723 910 085

 

Plán činnosti pobočky:

  • Oslovení členů SPJF na Zlínsku a v okolí
  • Získávání nových členů do pobočky a do SPJF
  • Prezentace a šíření dobrého jména sdružení
  • Pořádání výprav a víkendových akcí pro děti a mládež
  • Motivace a podpora vzniku nových klubů v regionu
  • Pořádání sportovních aktivit a turnajů
30.12.2013 18:11
Autor: Rolf, Počet přečtení: 2216

dingose uskutečnila v neděli 22.prosince 2013 v klubovně 155.KBS Moravští Indiáni na Žižkově ulici. V tradičním čase 15:00 se schází Rolf, Dingo, Viki, Milka, Tichošlápek, Anežka a později dorazil a počet účastníků na čísle 7 zakončil Želva. Zatím co minule klubovnou voněl malý smrček, letos jako slavnostní dekorací byly větvě a odřezky kanadské borovice Nordman.

tichošlápekBěhem minulých nadílek jsme zažili již docela kruté sibiřské mrazy, na které jsme se však důkladně připravili - podzimní intalace nových kamen nám nyní přinesla do klubovny výrazně vyšší teploty a tak většina návštěvníků mohla odložit své kabáty a čepice. Někteří zase měli na hlavě ruskou beranici, jelikož nedoufali, že starý kotelník Rolf dokáže rozhicovat kamna téměř do ruda!

vikiNa programu bylo předání darů klubů, jako byla například nová nástěnka, barvičky či zarámovaný článek o stínadelském srazu z Vyškovských novin. Zahráli jsme si i několik her při nichž nebyla nouze o veselé a komické momenty, kterými nás při Aktivitách doslava roztrhal budoucí herec akčních filmů Tichošlápek. Nuda nebyla ani při hře "Město, jméno, zvíře, věc....", ve které prokázala nejbystřejší hlavu a hluboké znalosti nadějná studentka Viki. Škoda že se nás nesešlo více, třeba v příštím roce na nějakou akci dorazí i další tváře, které jsme již dlouho neviděli...

Moravští Indiáni

155. KBS Vánoční Indiáni: Viki, Milka, Želva, Dingo, Tichouš a Anežka

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

9. ledna 2014, 17:06
Tichošlápek (přihlášený)

:D

Vypadám tam jako idiot
9. ledna 2014, 16:41
Soki (přihlášený)

Ty bláho !!!

Některý lidi jsem neviděl snad 20 let :) masakr ... to lituju, že jsem chyběl :(
Vložení nového komentáře
*
*
*