iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vánoce u Moravských Indiánů

VMPSdružení přátel Jaroslava Foglara má novou pobočku, která ponese název Východomoravská. Začala se formovat od podzimu roku 2010, po několika společných akcích klubařů z Vyškova, zastoupeným 155.KBS Moravští Indiáni a klubařů z Kyjova, zastoupených 296. KBS Bobří údolí. Později vstupují do „sdružení“ i tři táborníci z Dětské vesničky ve Chvalčově a zájem přidat se má také několik dětí z obce Skřípov na Prostějovsku. V polovině září 2011 se rozhodujeme pobočku založit a začátkem roku 2012 také posvětit předáním přihlášky do SPJF a začít fungovat již oficiálně! Pobočka má působnost nejem ve Zlínském kraji, ale také v některých sousedních okresech kde má své členy.

Vedení pobočky:

Vedoucí pobočky: Radim Kejík – Rolf

Zástupce vedoucího: Anežka Plintovičová – Any

Člen vedení: Tomáš Němec – Dingo

 

Kontakt:

Východomoravská pobočka SPJF

Mgr. Radim Kejík

Moravská 50/158

682 01 Vyškov

Tel.: 723 910 085

 

Plán činnosti pobočky:

  • Oslovení členů SPJF na Zlínsku a v okolí
  • Získávání nových členů do pobočky a do SPJF
  • Prezentace a šíření dobrého jména sdružení
  • Pořádání výprav a víkendových akcí pro děti a mládež
  • Motivace a podpora vzniku nových klubů v regionu
  • Pořádání sportovních aktivit a turnajů
29.12.2012 21:25
Autor: Rolf, Počet přečtení: 1986

Král JelimánJiž po jedenácté v řadě oslavil svátky vánoční klub 155.KBS Moravští Indiáni z Vyškova.  7x proběhla vánoční nadílka v DMM, 2x v přírodě a 2x v klubovně na Žižkově. Tentokráte se schází šestice služebně starších členů, aby zavzpomínala na staré dobré časy nejen při nazdobeném vánočním stromečku v klubovně!

klubovnaV sestavě Rolf, Dingo, Želva, Hurvajz, Viki a Vánočka se v 15:00 scházíme v klubovně, kde se vánoční nadílka konala po dvouleté odmlce. Loni jsme se totiž vydali vánoce slavit do Skřípova. Na úvod jsme si zahráli zajímavou a zábavnou hru - poznej slavnou osobnost a kadžý měl poté na čele přilepen lístek s nějakým jménem které neznal a musel se k němu pomocí otázek dopídit. Třeba z Vánočky se stala Jiřina Bohdalová a ač zde podoba mezi touto herečkou a Vencou byla více než zjevná, stále se nedařilo uhodnout...

pantomimZ tradičních klubovních her jsme vyzkoušeli hru s tipovánímpočtu sirek, ve které zvítězil neomylně a zcela spřehledem Rolf. Při házení kostkou do 100vky byl zase nejlepším přeborník v pokeru Dingo. nakonec došlo také na pantomimu a hádání zvířat, hru která proslavila nadílku v roce 2003.

Jako první se představila dvojice Hurvajz-Vánočka a byl z toho totální propadák. Hurvínek nebyl ani tak špatným hercem, to spíše Koblih (předpřezdívka Vény) měl zřejmě nějaké zatmění, či u něj chyběly nějaké znalosti z přírodovědy. Duo Dingo-Želva už si vedlo lépe a podařilo se jim uhodnout 6 zvířat. Ovšem Rolf opět nezklamal a Viki jen jmenovala jednoho savce, plaza či oepřence za druhým a skóre se zastavilo snad někde na čísle 13 nebo 14.

Došlo také na prohlížení starých fotek a vzpomínání na staré časy. Veselé bylo třeba vidět běžící Vontku z plameny v očích, či třeba souboj o šátek mezi Hurvnínkem a Zajdou.

Vytvořil 29. prosince 2012 ve 21:28:47 Rolf. Upravováno 3x, naposledy 29. prosince 2012 ve 21:56:30, Rolf


Diskuze ke článku

29. dubna 2013, 12:48
Rolf (přihlášený)

vánoční stromek už je nachystanej

18. března 2013, 08:15
viki91 (přihlášený)

příští rok zase
Vložení nového komentáře
*
*
*