iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Informace pro pořadatele akcí

Nejdůležitější informace Vedení Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Odkazy na důležité dokumenty.

Všechny důležité dokumenty naleznete v sekci SPJF » Dokumenty.

10.6.2009 17:27
Autor: Hynek, Počet přečtení: 1207

Pořádáte akce SPJF? Nebo pořádáte své vlastní soukromé akce, ale přesto byste se chtěli dozvědět, jaké výhody vám může SPJF nabídnout? Následující článek obsahuje souhrn všech potřebných informací pro pořadatele akcí SPJF - ohledně seznamu akcí, dotace na akce a jejich vyúčtování, náležitosti akcí a další.

Obsah článku:
Seznam akcí SPJF na rok 2009-2010 - chceš mít svou akci v 1500 plakátcích?
Další možnosti propagace - chceš uvést svou akci v dalších materiálech SPJF?
Finanční podpora akcí - chceš získat dotaci na podporu tvé akce?
Půjčovna vybavení Perpetua - potřebuješ si na akci půjčit loď, lana, týpí či sněžnice?
Ceny pro vítěze - chtěl/a bys dát vítězům své hry časopisy nebo drobné knížky?
Pak si přečti tento článek!Seznam akcí SPJF na rok 2009-2010
SPJF bude i na příští školní rok vydávat seznam akcí. Ten současný si můžete prohlédnout například tady. Pokud chcete pořádat mezi 1. zářím 2009 a 31. srpen 2010 vlastní jednodenní či vícedenní akci, výpravu nebo i tábor pro veřejnost, a bude se jednat o oficiální akci SPJF (viz níže), jejímu zařazení do seznamu nic nebrání.
V tomto případě se obraťte na Hynka: e-mail at(zavinac)spjf.cz.
Do e-mailu rozhodně uveďte: název akce, termín, krátký popis (cca 100 znaků), pořadatele (například název pobočky, oddílu, klubu apod.), kontakt (webové stránky, e-mail aj.), věkové omezení (pokud je, tak od-do).

Další možnosti propagace
SPJF nabízí možnost zveřejnění pozvánky na stránkách iKlubovny (využít můžete tento odkaz) nebo v časopise Bobří stopou (využijte kontakt bs(zavinac)spjf.cz. Jeho prostřednictvím je možné oslovit všech asi 800 osob, které jej odebírají.
Současně je možné v případě výjimečných akcí domluvit tisk propagačních kartiček či záložek speciálně k této akci... informujte se na téže adrese.

Finanční podpora akcí
SPJF nabízí možnost finanční podpory v rámci tzv. dotací na akce. Jedná se až o 30 Kč na člověka a den - bližší informace naleznete v tomto článku.
Současně jsme pro vás připravili formulář na vyúčtování akcí, který lze stáhnout tady a obsahuje automatický formulář na akci a na tábor, a navíc i prezenční listinu.

Dlouhodobá podpora pravidelné akce
Pokud chcete uspořádat šňůru pravidelných aktivit, nebo plánujete jednu větší a rozsáhlejší akci, můžete využít Příspěvků SPJF na činnost a podat si vlastní "projekt". Můžete tak získat nemalou částku...
Vše je nutné naplánovat do 15. října 2009 a samotné aktivity se musí uskutečnit v roce 2010. Informace jsou k dispozici zde.

Půjčovna vybavení SPJF
Perpetuum, jihomoravská pobočka SPJF, nabízí pořadatelům akcí půjčovnu vybavení. V případě, že se jedná o oficiální akci pro veřejnost, nebo interní akci klubu či oddílu, lze si zdarma vypůjčit například týpí, nafukovací kanoe, GPS navigátory, luk a mnoho dalšího.
Bližší informace vám poskytne Stopař na e-mailu vlada.sc(zavinac)seznam.cz a pro podrobnou nabídku půjčovny navštivte tento článek.

Ceny pro vítěze a další drobný materiál
SPJF může k propagačním účelům zdarma poskytnout časopisy Bobří stopou, zmíněné seznamy akcí, kartičky Ulčovky, Lovce bobříků, pohlednice a další.
Pro další informace napište na spjf(zavinac)spjf.cz.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 6x, naposledy 3. července 2011 v 02:25:28


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*