iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Dotace na akce a tábory SPJF v roce 2018 činí 50 korun na osobu a den

Nejdůležitější informace Vedení Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Odkazy na důležité dokumenty.

Všechny důležité dokumenty naleznete v sekci SPJF » Dokumenty.

7.4.2018 21:43
Autor: Sova, Počet přečtení: 273

Vedení SPJF schválilo výši dotací na akce a tábory pro rok 2018. Ta činí 50 korun na osobu a den. Došlo také k aktualizaci Směrnice pro pořádání akcí, která nyní obsahuje měsíční lhůtu pro dodání vyúčtování a stejnou dobu pro vyplacení dotace. Už jste naplánovali svou letošní akci? :-)

Pořádáte-li akce pod hlavičkou SPJF či se na to chystáte, zbystřete. Letošní výše dotace na akce i tábory činí 50 Kč/os/den. Oproti loňským 60 korunám došlo k mírnému snížení, loni však byla dotace skokově navýšena, pořád se tak jedná o významnou podporu. Dosáhnout na ni je přitom snadné. Stačí vámi plánovanou akci nahlásit Pořadatelské komisi SPJF či o ní informovat zde na iklubovně a splnit podmínky pro čerpání dotace, tedy především účast aspoň 6 lidí, z nichž aspoň 70 procent musí tvořit mládež do 26 let.

SPJFVšechny podrobnosti stanovuje Směrnice pro pořádání akcí SPJF, jejíž znění bylo na konci března aktualizováno. Můžete si ji přečíst níže, nově obsahuje především povinnost dodat vyúčtování akce nejpozději měsíc po jejím skončení, povinnost okopírovat všechny termotiskové účty či garanci vyplacení dotace do měsíce od doručení vyúčtování, je-li dodáno bezchybně. Většina těchto ustanovení byla již Vedením dříve schválena, nebyla však doposud implementována do směrnice.

Směrnice také zcela nově upravuje možnosti použití loga SPJF. To musí být povinně umístěno na propagačních materiálech akcí SPJF, další použití podléhá schválení Výkonným výborem SPJF.

Plánujete akci? Kontaktujte Pořadatelskou komisi na emailu martin.vertesi@spjf.cz! Zařadíme ji do kalendáře akcí, kde je už nyní vyvěšeno zhruba čtyřicet akcí plánovaných na letošní rok, a v případě zájmu vám pomůžeme s její propagací.

Vytvořil 7. dubna 2018 ve 21:44:40 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*