iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Zasazení stromu ginga.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


22.3.2017 21:01
Autor: Kosta, Počet přečtení: 659

Jaro je tu. Dlouho jsem přemýšlel jakou akcí rozjet další rok činnosti v naší pobočce. Nakonec přišel nápad a to zasazení stromu ginga. Místo je Chladná voda, staré to místo trampů a skautů. Rád bych tedy pozval na tuto akci členy a příznivce Severomoravské pobočky SPJF, ale i ostattní členy či nečleny SPJF.

KDY: 26. 3. 2017

SRAZ: 9.00 ve Frýdlantu nad Ostravicí u vlakové stanice.

SEBOU: svačinu, peníze na vlak a útratu a hlavně dobrou náladu.

CO SE BUDE DĚLAT:  Z Frýdlantu půjdeme na Chladnou vodu kde zasadíme strom ginga. Cestou zpátky se zastavíme u známé hospůdky "U Veličků" kde se občerstvíme.

Návrat: Dle potřeby.

Vytvořil 22. března 2017 ve 21:09:26 Kosta. Upravováno 1x, naposledy 22. března 2017 ve 21:15:11, Kosta


Diskuze ke článku

22. března 2017, 21:10
Kosta (administrátor)

Pozvánka na akci.

Severní morava jde zasadit gingo. Přidáte se taky? Informace zde.

Vložení nového komentáře
*
*
*