iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výroční schůze pobočky.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


5.1.2016 20:51
Autor: Kosta, Počet přečtení: 823

Ahoj všem.
 
Tak jak už jsem avizoval dřive tak svolávám výročni schůzi pobočky na pátek 15.1. 2016. schůze začne v 17.00 v prostorách Radamoku - Na   Mýtě 1556/10, Ostrava Hrabůvka.
Je to důležitá akce. Hlavním bodem bude volba vedení pobočky na tento rok. - dále pak program. Budu rád když se sejdem co v největším počtu. Taky přivítám když mi dáte vědět jestli dorazíte a popřípadě další body do programu.
 
Navrhovaný program výroční schůze:
 
- volba zapisovatele
- volba vedení pobočky
- akce na tento rok
- různé
 

Vytvořil 5. ledna 2016 ve 20:52:55 Kosta. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

19. ledna 2016, 22:48
Kosta (administrátor)

V nejbližší době zašlu všem členům pobočky vytvořený zápis z Výroční schůze pobočky, na facebooku zápis už je.

Vložení nového komentáře
*
*
*