iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výroční schůze 2018.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


4.1.2018 18:23
Autor: Kosta, Počet přečtení: 445

Rok s rokem se sešel. a je třeba udělat výroční schůze kde se zvolí nové tříčlenné vedení. Byl to rok dobrý. Udržely se tradiční akce a přidala se jedna nová  - Vánoce Tondy Pírka. Každý člen pobočky ať zhodnotí sám co se podařilo a co né.

Kdy: 14. 1. 23018

Kde: RADAMOK

Začátek: 10. 00

Svolávám a zvu tímto všechny členy pobočky na výroční schůzi 2018. Hlavním bodem bude volba nového vedení pobočky.

Kosťa

Vytvořil 4. ledna 2018 v 18:31:33 Kosta. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

13. ledna 2018, 15:18
Kosta (administrátor)

Už zítra....

...proběhne v Ostravě výroční schůze Severomoravské pobočky SPJF. Těším se na všechmy přítomné. Přijďte i vy co vás zajímá naše činnost. Kosťa

Vložení nového komentáře
*
*
*