iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vánoce Tondy Pírka v Ostravě.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


30.10.2017 16:15
Autor: Kosta, Počet přečtení: 378

Na poslední poradě naší pobočky navrhl Pulec, že bychom mohli udělat sbírku pro děti z dětských domovů. 

Nabídl jsem, že do této akce zapojím motorkáře, kteří měli 6. - 8.10.2017 již 10. sraz - Poslední zadření pístů v Čekyni. Díky Iloně Petrášové z autoškoly Zapletal, která dala tuto výzvu na facebook se sešlo tolik plyšáků, hraček, her a jiných věcí, že to naplnilo 4 velké pytle a pár igelitových tašek (skoro jsme to neodvezli, auto bylo plné). Dne 26.10.2017 jsme tyto dárky odvezli do Dětského centra Domeček v Ostravě Zábřehu. Paní ředitelka Jana Schikorová byla nadšená, že mají dárky na vánoce pro 40 dětí. Velké poděkování patří motorkářům, ať už to je Hanka z Motobaru nebo David Palyza s kamarády ze Šenova a ostatním motorkářům z tohoto srazu, kteří nám přispěli do této sbírky.

Mexičan


 

Vytvořil 30. října 2017 v 16:17:17 Kosta. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*