iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Tak jsme strom ginga zasadili.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


5.4.2017 18:20
Autor: Kosta, Počet přečtení: 526

Obrázek ke článku Tak jsme strom ginga zasadili.26. 3. 2017 jsem já a Pulec za pěkného počasí vyrazili z Frýdlantu nad Ostravicí na Chladnou vodu abychom zasadili strom Jínanu dvoulaločného také zvaný Gingo. Kdo na této akci nebyl tak to byla jeho velká škoda.

   Jak už jsem napsal tak počasí bylo pěkné. Cesta nám ubíhala. Šli jsme přes Borovou, pak po cestě směrem k hotelu Petr Bezruč a skončili na Chladné vodě. Zbylo posvačit a gingo zasadit.

   Po zpáteční cestě jsme se stavili ve známe hospůdce U Veličků a po malém občerstvení hurá domů.

Vytvořil 5. dubna 2017 v 18:31:06 Kosta. Upravováno 2x, naposledy 5. dubna 2017 v 18:33:30, Kosta


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*