iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Spřátelené kluby a stopaři Sem-Tamu

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


9.5.2008 23:12
Autor: Sova, Počet přečtení: 753

Tak toto je nová skupina Severomoravské pobočky SPJF, která bude sdružovat kluby, stopaře a oddíly, které budou mít zájem tvořit společnou pestrou činnost, dělat společné výpravy, výlety apod.

Zároveň tato skupina, vedená Robertem Folwarcznym-Kosťou bude zakládat nové kluby a oddíly, které budou poté samostatné a budou pod patronací SPJF.

Cílem této skupiny je společná činnost, úsilí a pěstování kamarádství.

Jestli máte zájem stát se se svým klubem, oddílem nebo jen vy jako stopař členem této skupiny, přihlašte se na redakční email (sem-tam@seznam.cz).

Spřátelené kluby a Stopaři Sem-Tamu je skupina určená hlavně pro lidi v okolí Ostravy,z technických důvodů.Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 1x, naposledy 29. ledna 2011 v 18:51:20, tendruhejvojta


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*