iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Sbírka fotografií z výstavy ve Vratimově

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


20.1.2009 23:05
Autor: Mexican, Počet přečtení: 711

Přinášíme dvacet tři fotek z výstavy ve Vratimově od Mirka Hromádky. Pozor, celková velikost přes 3 MB!

Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vratimov.Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

28. ledna 2009, 19:33
JANM

Veliký dík všem,kteří se o výstavu zasloužili!!
27. ledna 2009, 21:30
MVBobr

Skvělé - poučné... Díky za propagaci díla JF-Jestřába!!!
21. ledna 2009, 17:17
DMBobr

Hezká výstava...Byla prezentována na těchto stránkách?
Vložení nového komentáře
*
*
*