iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pro členy pobočky.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


10.9.2008 21:19
Autor: Kosta, Počet přečtení: 745

Zde pište připomínky, náměty, úvahy a vše co by se mnělo týkat pobočky.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

14. září 2008, 10:50
Rolf

Ahoj Maťo! bohužel mi to nevychází, plánuji si program většinou dlouho dopředu a teď mám podzim opět velmi nabitý. Někdy se můžu trhnout, někdy ne. Napiš kdy co bude, moc rád přijdu, nebudu-li mít již něco domluveno. Ostravská vánoční besídka i lodičky by mohli být moc fajn akce. zatím čau Rolf
11. září 2008, 18:31
Uctivac

Ahojki Rolfe...Docela mne mrzí, že nepřijedeš na brigádu a pokud ti to konečně vyjde, rádi tě uvidíme na některé akci, kterou pořádá pobočka. Drakiádu pořádat nebudeme, ale zůčastníme se jiné. Vánoční besídka je trochu daleko, teda skoro...ale vše ti v nejbližším termínu napíšu. Pouštění lodiček je náš zvyk od roku 1998 a určitě tam uvítáme více lidí. Lodičky si určitě každý rád vyrobí dle svého pocitu a umění.
11. září 2008, 17:27
Harrybany

Připojuji se k návrhu udělat poradu. Čím dříve, tím lépe.
11. září 2008, 10:17
Kosta

Vzkaz pro Rolfa od Mexičana: porada do konce září nebude, přijď na brigádu, viz. článek níže.
10. září 2008, 23:36
Rolf

Navrhuji udělat poradu pobočky - nejlépe ještě do konce září. Bude letos Drakiáda? Vánoční besídka a pouštění lodiček???
Vložení nového komentáře
*
*
*