iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pozvánka na výstavku k 25 letům SPJF

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


3.4.2015 10:25
Autor: Kosta, Počet přečtení: 850

Tento roki, slaví naše Sdružení přátel Jaroslava Foglara 25 let od založení. Karel Jánský, Jiří Punčochář a Miloš Vraspír (všichni tři mimochodem předsedové SPJF) stáli tehdy při zrodu SPJF.

Severomoravská pobočka SPJF se rozhodla že udělá malou výstavku k tomuto výročí. Ti, kteří navštíví Ostravu vězte že výstavka se nachází v knihovně města Ostravy, náměstí Svatopluka Čecha 7, Moravská Ostrava. Dík patří Mexičanovi k uspořádání této akce. Otvírací doba.knihovny Po, Ut, Čt: 12 - 17 h St: zavřeno Pá: 9 - 15 h

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

3. dubna 2015, 11:01
MV Bobr

SPJF 1990-2015

Sdružení bylo založeno v dubnu 1990, registrace na MV ČR proběhla v prosinci. Za datum založení považují zakladatelé - jaro 1990.
3. dubna 2015, 10:35
Kosta (administrátor)

P. S. výstavka proběhne do konce května.

Vložení nového komentáře
*
*
*