iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pozvánka na Výroční schůzi pobočky.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


24.12.2016 05:00
Autor: Kosta, Počet přečtení: 476

Rok s rokem se sešel. Je třeba zhodnotit činnost v naší pobočce a především zvolit nové vedení. Nebude to lehká volba. Moc bych si přál aby v čele pobočky byli lidé, kterým bude pobočka ležet na srdci a pokusí se jí posunout dále. Doufám že se milí členové zůčastníte Výroční schůze v hojném počtu.

Kdy: 6. 1. 2017

Začátek:17.00

Kde: v objektu RADAMOKu, Na Mýtě 1556/10, Ostrava - Hrabůvka. Tímto prosím Pulce i všasné otevření - tak od 16.45.

 

- Hlavním bodem bude zvolit nové vedení pobočky. Zvažte kdo by chtěl kandidovat do vedení a dejte mi vědět do 28. 12. 2016 a to na meil pobočky. Připravte si na schůzi ale informace o tom co by jste chtěli ve vedení dělat atd., (nepleťe si to s pořádáním akcí)

 

-  Prosím taky všechny, aby na  meil poočky dali vědět jestli máte v plánu dorazit či né,

 

- Pokud budete mít nějaký bod do programu dejte taky vědět.

 

Za současne vedení

Robert Folwarczny - Kosťa, vedoucí pobočky

Vytvořil 23. prosince 2016 ve 20:39:27 Kosta. Upravováno 1x, naposledy 15. ledna 2017 v 19:14:58, Kosta


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*