iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pozvánka na sérii akcí „Turistikou ke zdraví“

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


4.3.2016 15:04
Autor: Kosta, Počet přečtení: 641

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara  zve všechny rodiče a děti, ale i ostatní obyvatele Vendryně a okolí a příznivce pobočky na sérii akcí s názvem „Turistikou ke zdraví“.  

Jedná se o několik výšlapů na místa převážně v okolí Vendryně a jeden výšlap mimo.  Kromně společného výstupu bude připraven i program pro děti o malé ceny. Bližší informace o jenotlivých akcí získáte na te.: 739 998 464 nebo na e-mailu : robert.folwarczny@spjf.cz, www.klubsaturn.estranky.cz nebo na facebooku: Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Seznam akcí „Turistikou ke zdraví“

  1. 10.4.2016 – Velká Čantorie
  2. 24.4.2016 – Ivančena, Chladná voda, hopůdka U Veličků
  3. 8.5. 2016 – Filipka
  4. 22. 5. 2016 – Kozinec, Ostrý
  5. 5. 6. 2016 - Trojmezí
  6. 19. 6. 2016- Kozubová, Kmanitý, Slavíč

Robert Folwarczny

Vytvořil 4. března 2016 v 15:05:39 Kosta. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*