iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Porada pobočky neli výroční schůze.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


6.1.2009 21:39
Autor: Kosta, Počet přečtení: 819

Kdy: 11. 1. 2009 v 17.00 Kde: Boženy Němcové 3, Havířov-Šumbark, klubovna 354.KBS Modrý Mauritius - taky skautské středisko

Dle domluvy s Mexou se svolává porada pobočky, která se dá skloubit s Výroční schůzí. Termín se nebude měnit. Hlavním bodem bude co s pobočkou dál a co by každý z nás pro pobočku mohl udělat. Skuste popřemýšlet co by se mohlo udělat nebo změnit. Myslím že se určitě něco najde. Taky by se mohla tato porada udělat jako Výroční schůze. Vše teda zvažte a skuste přijít s návrhy, jak pobočku oživit a hlavně co by jste pro ní udělali vy. Případné návrhy pište níže.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

12. ledna 2009, 15:27
DMBobr1

Ahoj, můžete mi někdo poradit jak založit soukromou zónu?
7. ledna 2009, 17:01
Kosta

Když už se nemůžete zůčastnit, tak skuste zde napsat nějakou myšlenku, co a jak v pobočce dál. I tyto náměty můžou být užitečné.
7. ledna 2009, 10:56
Turlogh

Nazdar vespolek. Úvodem přeji všem hodně zdaru ve všem počínání v Novém roce 2009. Schůzky pobočky v tuto neděli v Havířově se bohužel nebudu moci zúčastnit, protože mám od 18. hodin svoji noční směnu v práci. Zatím zdar Turlogh
6. ledna 2009, 21:45
Delfin

tak Mexo první úkol pro tebe : a to oholit a ostříhat.
Vložení nového komentáře
*
*
*