iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pojďte společně na:

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


5.8.2008 10:58
Autor: Kosta, Počet přečtení: 695

59. SRAZ oddílů zabývajících se tábořením, turistikou a pobytem v přírodě, který se bude konat v termínu 26.9.-28.9.2008. Místo konání je několik let na svém původním místě a to na Bítovském mlýně u Ostravy. Příjezd a příchod je vhodnější z Čavisova (kam jezdí tramvaj číslo 5). Také letos bude zajišťována kyvadlová doprava mezi Smyčkou "Vřesinská" a Hájovnou nad Bítovským mlýnem. Pořadatel: Tábornický oddíl BVÚ

I letos se bude konat tato velká událost, která je již tradiční akcí na severu moravy. Málokdo ale ví že začátky těchto srazů byly ve znamení setkání klubů, tehdy raketových posádek při časopisu ABC. Tento rok se rozhodlo několik členů severomoravské pobočky SPJF tento sraz navštívit. Přidejte se tedy k nám.

Bližší informace získáte na meilu: robert.folwarczny@post.cz nebo taky na stránkách www.bvu.cz.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*