iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pobočka má nové webové stránky!

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


24.12.2009 23:10
Autor: Sova, Počet přečtení: 883

Možná jste si říkali, že webové stránky pobočky nestály za nic. Měli jste pravdu!

Jako správce těchto webových stránek jsem se proto rozhodl nedělat pobočce (a sobě) takovou ostudu a vytvořil jsem stránky pobočky NOVÉ!
Najdete na nich vše, co by správné stránky pobočky obsahovat měly: informace o Sem-Tamu, jeho archiv ke stažení, reportáže z akcí pobočky, možnost stát se členem pobočky, materiály ke stažení atd.
Doufám, že se hlavně vám, členům pobočky budou stránky líbit a předesílám, že jsem k tvorbě vlastních stránek v jazyce HTML přišel jako slepý k houslím, takže tam určitě budou nějaké nedostatky. Pokud na něco narazíte, napište mi, prosím.
Tak už se dejte do čtení a příjemnou zábavu!

P.S.: Stránky jsou na adrese:www.smp.spjf.cz
baner

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 7x, naposledy 6. července 2011 ve 21:10:58


Diskuze ke článku

30. prosince 2009, 17:56
MVBobr

Kvalitka - díky za inovaci !!!
27. prosince 2009, 23:07
Rolf

Vynikající práce!
Vložení nového komentáře
*
*
*