iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Po stopách Rychlých šípů.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


28.12.2015 12:22
Autor: Kosta, Počet přečtení: 1059

Obrázek ke článku Po stopách Rychlých šípů.Po stopách Rychlých šípů je čtenářská soutěž o znalostech o známém klubu Rychlé šípy.

Pravidla soutěže:

1. tato soutěž bude probíhat od 10.1. do 20.1. 2016

2. jsou dvě kategorie: - od 6 do 15 let

                                - od 16 výše

3. každý kdo se chce této soutěže zůčastnit se přihlásí na meilu smp@spjf.cz, kde napíše jméno a příjmení, kolik mu je let a že se do soutěže přihlašuje.

4. každý den co se bude hrát, vyjde tady v článku serie otázek, které budou různě ohodnoceny. Za každou správnou odpověď, kterou účastník soutěže pošle na meil smp@spjf.cz dostane příslušné body.

5. Na odpověď na otázky z jednotlivých dnů je čas jen 24 hodin od zveřejnění.

Co můžete vyhrát?

v kategorii do 15 let - USB flash disk 32 GB

v kategorii od 16 let - knížka od Stanislava Sohra "Zase zní píseń úplňku"

    

Vytvořil 28. prosince 2015 ve 12:50:50 Kosta. Upravováno 4x, naposledy 28. prosince 2015 ve 13:02:20, Kosta


Diskuze ke článku

17. ledna 2016, 01:02
Kosta (administrátor)

Pro nezájem je tato soutěž zrušena.

Vložení nového komentáře
*
*
*