iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Omluva

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


6.12.2009 11:09
Autor: Mexican, Počet přečtení: 819

Omlouvám se za zrušení vánoční nadílky.

Omlouvám se za zrušení vanočni schuzky .bohuzel vpatek odjizdim do prahy a nevim zda tam nebudu az do nedele.nahradni pousteni vanocnich lodicek se uskutecni 20.12..sraz pred novou radnici v ostrave v 16.hod.drevene lodicky prani sebou .pozor lodicky z polystyrenu velmi cesto hori .kazda lodicka by mela mit -stezen s plachtou ,svicku zajistenou at nezhasne a pripravene napsane prani do dalsiho roku.mexican
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 1x, naposledy 1. července 2011 ve 21:46:07


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*