iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Nový strom gingo zasazen.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


4.10.2017 15:32
Autor: Kosta, Počet přečtení: 536

Obrázek ke článku Nový strom gingo zasazen.V Březnu já a Pulec jsme se vydali na Chladnou vodu, abychom zasadili strom gingo. Cesta dobře probíhala. Měli jsme si o čem povídat. Jelikož ale byly ještě chladné rána, mněl jsem strach že se gingo neujme.

Opak byl ale pravdou. Když jsem v říjnu navštívil Cladnou vodu tak gingo rostlo a bylo vyšší asi o 30 cm. Přikládám fotky:

                          Gingo v březnu

 

                        Gingo v řijnu.

Vytvořil 4. října 2017 v 15:42:08 Kosta. Upravováno 5x, naposledy 16. října 2017 v 16:52:53, Kosta


Diskuze ke článku

16. října 2017, 20:46
Čáp (administrátor)

Na Chladné vodě je chladno, doufám, že severomoravské gingo přežije kruté beskydské zimy aspoň do doby, kdy z něj bude robustní strom a držím mu palce.

16. října 2017, 16:55
Kosta (administrátor)

I SMP má své gingo.

Je na místě Chladná voda u Malenovic.

Vložení nového komentáře
*
*
*