iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Lokalki 2010

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


28.2.2010 20:23
Autor: Sova, Počet přečtení: 923

Po několika týdnech příprav a propagace konečně nastal den uskutečnění závodu.

V patnáct hodin jsme já a Bobr dorazili na nádraží Ostrava-střed a s laskavým přístupem paní pokladní jsme si v hale rozložili stolek, který vlastnoručně zhotovil Romain, člen našeho klubu.
Hned jakmile jsme nachystali všechny potřebné věci, dorazili první lokalki
závodníci. Zapisovali se a brali si bločky a tabulky. Většina závodníků, kterých bylo i přes propagaci v novinách i na webu pouze 7, dorazila hned po patnácté hodině a následující hodinu čekala v hale.
Během této pauzy nás oslovil také náhodný cestující, kterému jsme popsali závod a který okamžitě tvrdil, že kdyby se mohl zúčastnit (musel jet domů do Havířova), tak by to vše vyhrál. Nicméně vzal si od nás propagační kartičku a adresu webu pobočky s tím, že se určitě příští rok zúčastní.
Těsně před šestnáctou hodinou jsme vyvěsili seznam dvaceti bonusových zastávek, který si závodníci začali opisovat. V šestnáct hodin poté všichni vystartovali.
lokalki

Po necelých třech hodinách dorazil do haly první dokončivší závodník. Závod dokončili všichni závodníci, tři, kteří se spojili, dorazili bohužel šest minut po limitu.
Hned po odevzdání materiálů se dali čile do hovoru o tom, jak se každému dařilo, kolik spojů komu ujelo, kolik vlaků bylo zrušeno… Jediné, na co si soutěžící stěžovali bylo rozmístění bonusovek, protože více než jednu nikdo nestihl projet.
Zvítězil závodník Silesia, který projel pět zón, devatenáct zastávek a čtrnáct linek a získal 325 bodů.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 5x, naposledy 15. července 2011 ve 22:05:14, Sova


Diskuze ke článku

28. února 2010, 20:27
Pepix12

:-)
Vložení nového komentáře
*
*
*