iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Info od Kosti - září 2015

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


7.9.2015 15:36
Autor: Kosta, Počet přečtení: 832

Prázdniny jsou za námi. Je třeba se pustit do práce. Co nového nás čeká a co se děje jinde tak to píšu níže. Co nám ale schází? - členská základna, proto vyzývám všechny ze severní moravy: přijďte nám pomoci s činností, rádi vás uvidíme.
Co mně ale potěšilo je že ZŚ Vendryně ve své Výroční zprávě za školní rok 2013  -14 uvedla že proběhla beseda o Jaroslavu Foglarovi na této škole.

- 18. 9. proběhne v Ostravě na RADAMOK další s porad vedení pobočky i s členskou základnou. Ti, kteří mají zájem dorazit a nejsou ještě členy pobočky si můšou o bližší informace napsat na meil pobočky.

- v tomto měsíci proběhnou brsedy o Jaroslavu Foglarovi v ZŚ Vendryně

Pořádají jinde:

- 66. SRAZ ...

... oddílů zabývajících se tábořením, turistikou a pobytem v přírodě, se bude konat v termínu 2. - 4. 10. 2015
Místo konání je opět na Bítovském mlýně. Příjezd a příchod je nejlepší a nejkratší z Čavisova (tramvají č. 5). Také letos bude zajišťována kyvadlová doprava mezi Smyčkou "Vřesinská" a Hájovnou nad Bítovským mlýnem (Srazový jízdní řád připravujeme a najdete jej včas v aktualitách).

Srazový poplatek pro letošní rok činí 20,- na člena.

Jako každý rok se můžete těšit na tradiční soutěže - vedle pětiboje o putovní štít vítězů také na hbitý uzlík, lasování nebo scénku a písničku u táboráku.
Více na www.bvu.cz. Ještě třeba napsat že tento sraz začal jako sraz klubů, tehdy při časopisu ABC

- Dne 21. 11. 2015 pořádá TOM BVÚ – Centrum pro volný čas a pomoc mládeži GALAVEČER u příležitosti 70. výročí své nepřetržité činnosti. Součástí večera bude koncert skupiny HOPTROP, která letos slaví své 35. narozeniny.
Na GALAVEČER jsou srdečně zváni všichni příznivci BVÚ a široká oddílová veřejnost. Akce se koná v kompresorovně Hornického muzea v Ostravě Petřkovicích (Landek Park). Vše vypukne odpoledne. Konkrétní časový harmonogram bude zveřejněn později. Pro zjištění zájmu o akci a její hladký průběh, budou zájemcům na základě registrace zasílány mailem vstupenky. V případě, že byste se chtěli zúčastnit vyplňte registrační formulář níže. Podrobnosti o akci jsou průběžně aktualizovány na webu BVÚ a BVÚ na Facebooku.
Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořil 7. září 2015 v 15:47:22 Kosta. Upravováno 3x, naposledy 7. září 2015 v 16:16:49, Kosta


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*