iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Info od Kosti - srpen 2016

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


21.8.2016 19:28
Autor: Kosta, Počet přečtení: 745

Ahoj všem členům pobočky. Prázdniny se chýlí pomalu ke konci, dovolte tedy abych připoměl co se bude dít v nejbližších měsících a co se událo. Něco je důležité a něco né, každý ať si vybere. Přesto vyzývám všechny členy pobočky aby dorazili na co nejvíce akcí ať ta naše pobočka má smysl.
 

- k dnešnímu dni nám do pobočky přibyl nový člen a to Vojtěch Kuldan z Ostravy. Za pobočku ho u nás vítám.

- 23. 9. 2016 proběhne další porada vedení s členy pobočky. Porada proběhne ve večerních hodinách. V kolik přesně a kde upřesním a samozřejmně taky body do programu. Účast členů pobočky vítána, účast členů vedení povinná.  Určitě přijďte ať má pobočka smysl. Už te´d můžete posílat vaše náměty.

- 22. 10. 2016 pořádáme ve Vendryni Záolší "drakiádu". Zatím jako pořadatelé jsou Miki a já, Mexa a Sova uvidí. Přesto bychom potřebovali ještě jednoho, který nám pomůže jako pořadatel na 99%. 

- 17. 11 - 16. 12. 2016 proběhne v Ostravě akce Hledáme Rychlé šípy a 17. 12. bude Večer světel v OV Přívoz.

- teď trochu odbočím, ale je to taky důlržité: 26. - 27. 12. proběhnou v Brně "Foglarovské dny". Bude to akce o přednáškách,nějaké výstavky, ale především 26. 12. proběhne Valná hromada SPJF, kde se bude rozhodovat o dění v našem Sdružení + volba nového vedení SPJF. Připomínám že členové Sdružení budou mít proplacenou cestu do Brna a zpět! Bliží informace dostanete v Bobří stopě či jiné tiskovině.

Co dál: kdo má facebook tak nezapomeňte se podívat na naše stránky: Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara a tyto stránky šiřte mezi své přátele.

Vytvořil 21. srpna 2016 v 19:33:04 Kosta. Upravováno 2x, naposledy 21. srpna 2016 v 19:36:07, Kosta


Diskuze ke článku

21. srpna 2016, 19:38
Kosta (administrátor)

Nový článek.

V zóně Severomoravské pobočky je přidán nový článek k přečtení. 

Vložení nového komentáře
*
*
*