iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Info od Kosti - duben 2015

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


30.3.2015 21:44
Autor: Kosta, Počet přečtení: 754

Co nás čeká a nemine v tomto měsíci?

1 - 12. dubna proběhne v Hornickém muzeu Ostrava tradiční kuličkiáda, pořádaná již několik let Mexičanem.

2 - 26. dubna proběhne společný výstup na Ivančenu

3 - Mexičan připravuje výstavku k 25. výročí SPJF.

 

Včas dám vědět na této zóně.

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

10. dubna 2015, 19:01
Kosta (administrátor)

Bambifest v Českém Těšíně

Jen pro vaší informaci. Dnes se mi podařilo ujedenat účast naší pobočky na Bambifestu (prezentace neziskových organizací) v Českém Těšíně. Akce se bude konat 23. 5. 2015 od 9.00 do 18.00 na náměstí ČSA. Budem tam mít jeden stánek. Kdo bude mít cestu kolem tak jste zváni. Mám ale jednu prozbu. Kdo by chtěl se zůčastnit Bambifestu v Českém Těšíně a hlavně pomoci okolo našeho stánku tak se mi prosím ozvěte do neděle 12.4. do 18.00. Kosťa
Vložení nového komentáře
*
*
*