iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Indie

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


13.1.2009 06:49
Autor: Uctivac, Počet přečtení: 756

Pozdravy z dálek

Všem našim přátelům, nepřátelům, kamardům a kamarádkám.... Posílám Vám Všem z Jihu Indie pozdrav SAI RAM. Jsou to dvě věty, které mají mnohonásobný význam. Nacházím se v poutním místě kde dojíždí ročně desetitisíce lidí za Sai Babou, což je duchovní osoba.

Kdyby jste mne tedy v tuto dobu někdo sháněl tak na mobilu těžko, takže...Sai ram a těším se na Vás na uctívačích nebo jinde. Maťo
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

4. února 2009, 16:10
DMBobr

Vítám Tě doma!
31. ledna 2009, 16:10
Uctivac

Sai Ram......Čaj o páté...Barabi. Do Indie jsem cestoval za poznáním své duchovní stránky a za poznáním vztahu k Bohu. Necesestoval jsem po Indii, ale navštívil jsem pouze Puttaparthi a Ašrám....a potom jenom malé okolí Prašántí Nilan. Jsem již nazpět v rodné vísce...teda velevísce Ostravě :o) Rád udělám povídání o mé cestě, ale bohužel nemohu nabídnout cestování po Indii, protože tam byla jen malá skupinka z lidiček co se od nás na týden odtrhly. Určitě, ale velmi rád Vám povím o načerpání sil, klidu a menších i srandovních zážitků z Ašrámu. Fotky mám již na CD, ale ještě je musím dát nějak do podoby k cestopisu k Čaji o Páté :o) Čápe omlouvám se,ale jízdenky nemám...ledaže bych ti věnoval letenku :o)
27. ledna 2009, 15:54
DMBobr

Super Maťo..to musíme uskutečnit!! Já ti dám moravští barbaři,takhle se chová ke tvé rodné kolébce..? :o)
27. ledna 2009, 14:56
Uctivac

Čaj o páté bude vy moravští barbaři :o) To si pište, že pro veliký zájem budu vybírat vstupné ať mohu jet znova :o)
22. ledna 2009, 18:57
DMBobr

Ahojte, zájem o promítání fotek má také Severomoravská pobočka jako akci Čaj o páté o Indii.
20. ledna 2009, 23:00
CapzAdamova

A měli bychom někdy určitě taky zájem o promítání z cest po Indii na pátku Perpetua v Brně. Cestu proplatíme!
20. ledna 2009, 23:00
CapzAdamova

To je drsné, fakt? Přivez mn nějaké jízdenky, prosím, prosím, prosím :)
14. ledna 2009, 18:44
DMBobr1

Díky Maťo...až se vrátíš bude čaj o páte o Indii??
Vložení nového komentáře
*
*
*