iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

BRIGÁDA V ŽELECHOVICÍCH

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


23.3.2009 20:38
Autor: Uctivac, Počet přečtení: 782

Brigáda na Tábořišti T.O.Plameňáci 21- obs

Ve dnech 30.dubna - 3. května bude probíhat na našem Tábořišti v Želechovicích u Zlína předtáborová a zároveň degustačně orientovaná brigáda....
Bude se degustovat ,, Chuť do práce"

Přijmeme každou pomocnou ručičku a hlavičku, ale s těmi rukami více uděláme. Slibujeme...žádné vrácení jízdného z důvodu odpadnutí únavou či něčími větry. Žádná strava za vykonnanou práci...i hlad si vybírá pečlivě. Ale dostatek informací kde a jak a co ještě se musí udělat obdrží každý...a pokud budete hodní.....pochválíme Vás a budeme se těšit, že přijedete napřesrok. :o)

Od čtvrtka večer se na tábořiště budeme sjíždět a vězte, že je práce dost. Já tam budu celý měsíc každý víkend...pokud to půjde hihihihihi
Otázky směrujte na Mexičana......Ten když neusne tak Vám i odpoví...Maťo


PS: kdo by přijel, pokuste se odněkud prosím sehnat,, POŘEZ...to je na odkůrovávání stromů...na tyče do tee-pee. Děkuji
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

24. března 2009, 19:49
Uctivac

Já si na tábořišti budu muset vykopat tůňku, takže tvoje jezírko pro krokodýla musíš zvládnout již sám. Ale špatný nápad to není...udělej si sám je většinou lepší varianta, když často vidíš chuť toho druhého k práci :o)
23. března 2009, 21:27
Delfin

když tam budeš celej měsíc tak si to udělej sám :) taky tě potom pochválíme a jestli se osvědčíš tak mi pak můžeš vykopat na zahradě jezírko / dám ti i najíst/
Vložení nového komentáře
*
*
*