iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Brigada.

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


4.9.2008 21:01
Autor: Mexican, Počet přečtení: 740

Kamarade, kamarádko. Zveme vás na brigádu na naše tábořiště v Želechovicích nad Dřevnicí, okr. Zlín.

Brigáda se uskuteční ve dnech 26. - 28. 9. 2008. Každá pomocná ruka vítána. Bude se dělat nová střecha, zvětšovat jídelna a pár dalších nutných prací. Díky tomu že jsme získali sponzora, máme možnost tuto základnu provozovat i nadále popkud ji opravíme. Spaní ve vlastních stanech nebo týpkách.Bližší informace na čísle 606 525 802 - Mexičan. Díky za bohatou účast.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

11. září 2008, 18:26
Uctivac

Schůzi pobočky bychom uspořádaly v říjnu. Mexa
11. září 2008, 18:25
Uctivac

Pro všechny členy pobočky. Vzhledem k tomu, že musím zajišťovat shánění materiálu a spousty věcí, které jsou potřeba na opravu srubu a tábořiště. Nemám momentálně čas na to, abych uspořádal schůzi pobočky do konce září. Rád uvítám na brigádě kohokoliv, kdo bude chtít přidat ruku a srdce k dílu. Máme po sobě jdoucí 2 termíny. Uvítám Vás na kterémkoliv z nich.
10. září 2008, 23:37
Rolf

Mexo bohužel taky mám čas jen v pátek. Více jsem ti napsal v dopise....
8. září 2008, 21:23
Uctivac

Ahoj Čápe....Nemá.
5. září 2008, 10:48
CapzAdamova

Kdybych, teoreticky, přijel jen na pátek. Má to smysl?
Vložení nového komentáře
*
*
*