iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Bambiriáda 2010

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


27.5.2010 17:58
Autor: Mexican, Počet přečtení: 1026

Ve dnech 21.5 až 23.5 proběhla v mnoha městech naší republiky opět prezentace neziskových organizací nazvaná Bambiriáda.

V Ostravě byla Bambiriáda v areálu Bělského lesa u lesní školy a členové naší pobočky byli opět u toho.Prezentovali jsme SPJF a návštěvníci našeho stánku měli na výběr dva úkoly. Uhádnout z 10 listů druh stromu nebo složit rozstříhaný obrazec. Po splnění obdrželi razítko do pasu. Současně byly rozdávány naše kartičky,záložky a ulčovky, jejichž zásobu jsme měli díky Bobrovi dostatečnou. Letošní návštěvnost byla bohužel slabší ale na vině bylo hlavně to deštivé počasí. Poděkování patří všem členům T.O.Plameňáci, kteří byli ve stánku a současně se střídali ve službě žlutých triček. Od čtvrtka až do neděle plnili také strážní službu v noci v areálu. Jedná se o Jakuba a Davida Muronove,Honzu Bialka a Lukáše a Robina Krausovy a Lucku Jaksovou. Děkuji Mexičan.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 4x, naposledy 3. července 2011 v 11:01:37


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*