iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Bambiriáda 2009-prezentace SMP SPJF

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


23.6.2009 21:04
Autor: Sova, Počet přečtení: 867

V rámci celorepublikové přehlídky činnosti sdružení dětí a mládeže a středisek volného času se i naše pobočka prezentovala na Ostravské Bambiriádě, konané letos v Ostravské Zoo.

bambiriada. Návštěvníci si zde měli možnost vzít celou řadu propagačních materiálů, mohli shlédnout fotky z minulých ročníků akce Po stopách Tajemství Uctívačů Ginga nebo se třeba přihlásit na stanový tábor, pořádaný 21.OBS Plameňáci.
U stánku SPJF jsem byl já Sova a členové Plameňáků, přičemž jsme v rámci Bambisoutěže rozdávali razítka do Bambipasů za splnění úkolu.
Každý, kdo chtěl získat razítko, musel buď poznat s pomocí alespoň deset stromů nebo složit rozstříhaný obdélník. Pokud splnil alespoň jeden z těchto úkolů, objevila se mu v pase od nás malá žirafka.Kuličkiáda.
Po získání dvanácti razítek obdržel soutěžící cenu a pokud si zakoupil na stáncích alespoň pět nálepek zvířat, dostal cenu navíc. Výtěžek z těchto nálepek dostala Zoo, která tím zajistí lepší podmínky pro život zvířat.
I přes ne moc příznivé počasí navštívilo Bambiriádu velké množství lidí, k čemuž značně přispělo vstupné zdarma.
Po celou dobu probíhal na pódiu doprovodný program, takže se nikdo určitě nenudil.
Dále bylo k vidění: Basketbal, lezecká stěna, skákání v pytli, bludiště, lovení ryb a další.

Již teď se připravuje dvanáctý ročník této akce, aby byl stejně vydařený jako ten letošní.Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 6x, naposledy 2. července 2011 ve 21:28:08


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*