iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Aktuálně: Sem-Tam míří do nových sfér!

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


24.12.2009 22:53
Autor: Sova, Počet přečtení: 833

Časopis Severomoravské pobočky SPJF Sem-Tam se řítí do třetího ročníku a rozjezd bude (snad) parádní!

Třetí ročník pobočkového časopisu Sem-Tam bude znamenat zásadní průlom pro všechny čtenáře i členy pobočky, kteří alespoň občas do Sem-Tamu nahlédnou (třeba když vám ho dám na nějaké akci, když se vzácně potkáme :-)).
Již první číslo, které vyjde okolo 15.ledna 2010 bude plné novinek, především však nové grafiky.
Čekají vás nové stálé rubriky a bude obnovena např. rubrika Rozhovor!
Nic víc ale nebudu prozrazovat, jen mohu doporučit předplatit si Sem-Tam nebo si ho s menším zpožděním přečíst v internetovém archivu ZDE.
A ještě malé lákadlo: V každém čísle Sem-Tamu bude vždy první strana a komiks natištěno na barevném papíře!
baner

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 5x, naposledy 4. července 2011 v 09:00:37


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*